Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Nudzio. oskarżony przez jestemkotem


jestemkotem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Nudzio.
    Data i godzina zdarzenia: 07.04.2021 Około 10:15
    Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu i wjazdu na strefę DM zostałem zabity przez gracza Romek. (Nie był on wtedy na służbie). Po trafieniu mnie przez Nudzia. Less lethal shotgun'em i natychmiastowej reakcji w jego wykonaniu (zakuciu mnie) został on zabity. Po krótkiej chwili zostało stwierdzone to, że trafiam przez PID za mandat z pościgu + zabójstwo (Z zabójstwem się w 100% zgadzam lecz z odsiadką za mandat nie). - Podczas zabójstwa nie z winy uciekiniera działania pościgowe są przerywane.

(Dla porównania)-Funkcjonariusz dobek ostatnio miał taką samą sytuację tylko, że w tamtym momencie zabiła mnie kompletnie losowa osoba.

(funkcjonariusz dobek dyskutował ze mną o tym czy tamta osoba była z nami czy też nie. Tutaj wyjaśnienie jest proste, Romek. pomagał SAPD, ponieważ jest z owej frakcji)

Po krótkiej chwili dobek napisał mi, że skonsultował się z stopniem wyżej. (Jak wiadomo, funkcjonariusz dobek jest położony bardzo wysoko, więc raczej skonsultował się z kimś z Command Staff'u lub z kimś kto ma stopień Captain II). Po skonsultowaniu się stwierdził, że nie trafie przez przysłowiowy PID ponieważ, zostałem zabity przez osobę, która strzelała do nas a nie do SAPD.

Wyżej przytoczyłem bardzo podobną sytuację, mówiąc o niej funkcjonariuszowi Nudzio. próbowałem polubownie dojść z funkcjonariuszem do porozumienia lecz zakończyliśmy dyskusję.

Sytuacja według mnie kompletnie nie powinna mieć miejsca, skoro wyższe stopnie stwierdziły inaczej około tydzień/dwa temu przy o wiele trudniejszej sytuacji do rozstrzygnięcia (przez to, że zabiła mnie wtedy osoba nie z SAPD) to czemu funkcjonariusz z niższym stopniem nie jest w stanie się temu podporządkować przy o wiele bardziej jasnej sytuacji.

Oskarżony funkcjonariusz Nudzio. najwyraźniej nie respektuje decyzji wyższych stopni, może nawet zarządu.

Jeśli skarga zostanie rozpatrzona na moją korzyść oczekuję zwrotu pieniędzy po zasadzie 100PLN = 1m, tak jak wylicza się mandaty.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Nudzio..
Ⓘ Powód: Ucieczka przed PD, wjazd na DM, stwarzanie zagrożenia.
Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 240 minut/y.

[2021-04-07 10:05:38] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Romek..

Ja, jestemkotem zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez jestemkotem
dopisanie formułki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 
Odnosząc się do sytuacji z Captainem @dobek. Z moich informacji wynika, że byłą to totalnie inna sytuacja - gdzie Ty zaś uciekałeś pojazdem bez opon i zostałeś zabity przez jakiegoś gracza, lecz Ty nie zostałeś w ogóle złapany.
Moja zaś sytuacja jest całkowicie inna, więc nie wiem czemu porównujesz ją do tej, mianowicie, podczas ucieczki postanowiłeś wjechać na strefę bezprawia, gdzie do odbicia mieliśmy aż 2 radiowozy. Na strefie bezprawia było straszne zamieszanie, dużo ostrzału itp.
Po kilkunastu minutach, radiowozy zostały odbite, Ciebie złapałem prawdopodobnie na moście nad GS, gdzie też zostałem zabity przez jednego z graczy. Teleportowało mnie razem z Tobą na HQ, gdzie też oznajmiłeś, że zostałeś wcześniej zabity przez gracza Romek., funkcjonariusza będącego na zawieszeniu poza służbą, który był aktualnie na strefie bezprawia (nie pomagał nam w żaden sposób).
Oczywiście, zostałeś zabity, po czym przyszedłeś sobie jeszcze z nami się postrzelać. 
Żeby było śmiesznie - poinformowałeś nas dopiero o tym, po zakuciu Ciebie oraz moim zabójstwie, gdzie napisałem Ci, że trafisz do więzienia przez PID.

Reasumując - nie odpowiadamy za Twoje śmierci na strefie bezprawia nie z naszej winy. Szczególnie, że wróciłeś potem na strefę bezprawia i zacząłeś się z nami strzelać jak gdyby nigdy nic.
Na dole w spoilerze zamieszczam wszystkie ważne logi:
 

Spoiler

2021-04-07 10:05:37> ZABOJSTWO jestemkotem został zabity przez Romek., bronią AK-47
2021-04-07 10:07:28> ZABOJSTWO Nudzio. został zabity przez jestemkotem, bronią Rifle
2021-04-07 10:13:31> ZLAP Nudzio. >> jestemkotem
2021-04-07 10:13:56> LOCAL jestemkotem: wiem ze przez pid
2021-04-07 10:13:58> LOCAL jestemkotem: ale zostalem zabity
2021-04-07 10:14:02> ROZKUJ Nudzio. >> jestemkotem
2021-04-07 10:14:03> LOCAL jestemkotem: przez gracza Romek.
2021-04-07 10:14:05> LOCAL jestemkotem: ktory jest z wami
2021-04-07 10:14:10> LOCAL jestemkotem: wiec trafiam na 30m za zabojstwo tak?
2021-04-07 10:14:22> PM jestemkotem >> Nudzio.: Ostatnio zabił mnie random i nie dostałem więzienia
2021-04-07 10:14:47> PM jestemkotem >> Nudzio.: przy czym dobek powiedział, że nie dostane po skonsultowaniu z wyższym stopniem

 

Edytowane przez Nudzio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem totalnie, co to ma do tego, że przyszedłem strzelać się jak gdyby nigdy nic, zostałem zabity - działania pościgowe zostają przerwane. 

Wchodziliście na DM po radiowozy więc przyszedłem po to byście nie mogli ich odbić. Czemu mam informować was o tym, że ja zginąłem? (To członek waszej frakcji mnie zabił) Oczywiście o tym poinformowałem po automatycznym przeteleportowaniu mnie na HQ by nie wynikły żadne nieporozumienia (do których i tak doszło). Nie jestem od informowania was na bieżąco o mojej sytuacji czy żyje czy nie żyje, to wy prowadzicie pościg to wy powinniście wiedzieć kiedy go przerwać.

Równie dobrze (Pod żadnym pozorem nie mówię, że tak było - to tylko przykład!) mogłeś zawołać gracza Romek. by mnie zabił, przeszkadzał nam po czym przy złapaniu mnie zrobić właśnie to co zrobiłeś - złamać prostą zasadę, ponieważ tak jak już mówiłem zabójstwo gracza nie z jego winy kończy się przerwaniem działań pościgowych.-(Nie licząc osób, które robią to specjalnie na moją korzyść -(chociaż to tu kompletnie nie miało miejsca)). Jakby nadal nie rozumiem co zmienia to, że zostałem złapany. Zakułeś mnie bez jakiegokolwiek RP tylko po to żeby wsadzić mnie przez PID, gdy działania pościgowe powinny być dawno zakończone a jedyny powód przez, który powinienem iść do więzienia to zabójstwo.

Odniosę się do tego: 

Cytat

Reasumując - nie odpowiadamy za Twoje śmierci na strefie bezprawia nie z naszej winy.

Trochę nie wiem jak to skomentować, czemu ja mam odpowiadać za śmierć nie z mojej winy? Oczywiście pod żadnym pozorem nie mówię, że jest to wasza wina! Tylko czemu ja mam za to ponosić konsekwencję skoro zawieszony funkcjonariusz pomagał wam nie mi?

Podsumowując- Nie wiem co zmienia w tym momencie złapanie mnie przez Ciebie skoro pościg powinien być dawno zakończony przez śmierć nie z mojej winy, według mnie sytuacja jest bardzo ale to bardzo podobna do tej co miał dobek, gdzie postąpiono tak jak pisałem wyżej - Pościg został zakończony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 11:00, jestemkotem napisał:

Podczas pościgu i wjazdu na strefę DM zostałem zabity przez gracza Romek. (Nie był on wtedy na służbie).

Tak, nie był na służbie, nie pełnił czynności służbowych, a zabił Cię gdy nie byłeś zakuty, a wokół nie było funkcjonariuszy.

Idąc tym tokiem, skąd funkcjonariusze mieli wiedzieć, że zostałeś zabity, tym bardziej, że po tej śmierci ponownie tam wróciłeś?

Następnie złapał Cię oskarżony i został zabity zapewne przez Twojego kolegę, więc trafiłeś przez PID - proste i logiczne.

 

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin