Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Blikai - oskarżony przez Aszak.


aszak.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: Blikai
    Data i godzina zdarzenia: 06.04.2021, godz. ok. 17:50
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz porusza się radiowozem bez opony, nie ma on włączanej żadnej z sygnalizacji która upoważnia go do poruszania się jako pojazd uprzywilejowany.
Ja sam dostałem mandat za poruszanie się sweeperem bez opony, co spowodowało skreślenie mnie z listy osób które dostały się w rekrutacji do kochanej frakcji SAPD, więc sytuacja, wydaję mi się, jest poważna jeśli chodzi o wasze zasady.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 


Ja, Aszak. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Detective I Blikai,

4 godziny temu, Aszak. napisał:

nie ma on włączanej żadnej z sygnalizacji która upoważnia go do poruszania się jako pojazd uprzywilejowany

Dlaczego miałbym być pojazdem uprzywilejowanym skoro po prostu jechałem na mechanika więc nie wiem czemu miałbym nim być. 

4 godziny temu, Aszak. napisał:

Ja sam dostałem mandat za poruszanie się sweeperem bez opony,

Jechałeś sweeeperem czyli nie miałeś jak naprawić opony w nim więc jazda z przebitą oponą była z premedytacją. Mandat był jak najbardziej słuszny więc nie wiem po co poruszasz ten temat. Dodatkowo 1 raz słyszę żeby za otrzymanie mandatu ktoś został skreślony z listy akademi.

 

Radiowozem jechałem tylko naprawić oponę która została przebita podczas akcji na strefie DM. Jechałem radiowozem zgodnie z zasadami KRD prosto do mechanika a nie patrolować ulice.

 

Przejdźmy do filmu, na którym na samym początku możemy zobaczyć jak zwinnie skracasz sobie zakręt tym samym samemu łamiąc KRD. 

4 godziny temu, Aszak. napisał:

Ponad to,  między ok. 8 a 12 sekundą filmu można zauważyć że Funkcjonariusz porusza się ponad 80km/h, KRD zostało złamane.

Z tego co widzę to podczas tych kilku sekund jedziesz ponad 80km/h łamiąc przepisy i doganiasz mnie więc niemożliwe abym ja sam jechał 120 tylko jechałem znacznie wolniej od Ciebie. Nadmienie że miałem przebite opony i mój vmax pojazdu wynosił jedynie 80km/h więc nie wiem w jaki sposób miałbym przekroczyć tą prędkość.  Dodatkowo na koniec filmu zrównałeś się ze mną i jechałeś około 80km/h tak samo jak ja, nie wyprzedzałem Cię radiozowem.

Dziękuję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blikai napisał:

Jechałeś sweeeperem czyli nie miałeś jak naprawić opony w nim więc jazda z przebitą oponą była z premedytacją. Mandat był jak najbardziej słuszny więc nie wiem po co poruszasz ten temat. Dodatkowo 1 raz słyszę żeby za otrzymanie mandatu ktoś został skreślony z listy akademi.

 

kierowałem się do bazy sweeperów, na resztę niech odpowie CampeQ bo sprawiedliwość jakaś musi być, po to macie chat Służbowy, po to jest SARA aby z nią współpracować, nie jechałeś na innym dimie gdzie nikogo nie ma że możesz nie robić RP, tylko drogą publiczną gdzie każdy na Ciebie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blikai napisał:

Byłem na tyle blisko od mechanika, że dłużej zajęło by mi wezwanie lawety niż samemu dojechać, jechałem także uważając na innych i z zachowaniem zasad KRD

Widziałeś kiedyś aby RP trwało krócej niż zrobienie czegoś bez RP, tak jest ze wszystkim, super jesteś a teraz poczekajmy na wypowiedź rozpatrującego.

Np. SAFD przyjeżdża na pożar i gasi gaśnicami, tylko wtedy gdy mają natłok zgłoszeń, a tak to mają obowiązek wykonania RP, czy ty miałeś natłok zgłoszeń? Bo nie widziałem abyś jechał alarmowo.

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blikai napisał:

Dodatkowo 1 raz słyszę żeby za otrzymanie mandatu ktoś został skreślony z listy akademi.

Nasza grupa przyjaciół z którymi gramy oficjalnie ma szanse na dostanie się do SAPD, nie oficjalnie nie, takie informacje do nas doszły, więc uwierz mi ze byle błachostka wystarczy.

Po za tym, z tego co wiem to macie w taryfikatorze mandat za jazdę bez opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie została przekroczona prędkość, mechanik był blisko oraz nie było przebitych czterech czy trzech opon, więc wzywanie lawety nie byłoby potrzebne.

Proszę nie przytaczać Twojej sytuacji z mandatem - mogłeś napisać skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin