Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PAWELOVSKI - oskarżony przez maciek2010PL


maciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @PAWELOVSKI.
    Data i godzina zdarzenia: Wczoraj około godz. 18:00 - 07.04.21r.
    Pełen opis sytuacji: 

Na samym wstępie chciałbym powiedzieć, że nawet nie zamierzałem pisać skargi, ale koledzy mnie namówili, ponieważ PODOBNO jest dużo skarg w krótkim czasie na tego funkcjonariusza - ale do rzeczy.

Chciałbym zaznaczyć, że ja nawet nie wiedziałem, że taki gracz  @PAWELOVSKI. gra na serwerze MTA - co za tym idzie stosunek miałem do niego neutralny od początku gry. Zostały mi zabrane prawo jazdy - za PDCP. Funkcjonariusz  (będąc na służbie) po tym zaraz zaczął mnie prowkować na prywatnej wiadomości (w grze MTA), przez co zachował totalny brak kultury. - Takie zachowanie jest niedopuszczalne, jeżeli dołączasz do frakcji jesteś zobowiązany godnie reprezentować frakcję w trakcie służby i po za służbą.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

Tutaj logi potwierdzające całe zajście (Logi są wszystkie z naszej rozmowy na PW, tutaj podane poniżej):

[2021-04-07 17:55:05] [Output] : Gracz maciek2010PL otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów przez japkooo., powód: pdcp ( 3 dni )

[2021-04-07 17:55:47] [Output] : << PAWELOVSKI. [536]: pożegnałeś się z prawkiem chociaż :D

[2021-04-07 17:56:11] [Output] : << PAWELOVSKI. [536]: odpoczeniesz :D

[2021-04-07 17:56:15] [Output] : >> PAWELOVSKI. [536]: zaiblem go xD  -  (ja nawet nie wiedziałem ze to wgole jest  członek SAPD - @PAWELOVSKI. , dopiero potem sprawdziłem , i chodziło mi że wysiadłem sweepera i zabilem funkcjonariusza @japkooo.

https://i.imgur.com/x41Ou1g.mp4   )

[2021-04-07 17:56:34] [Output] : << PAWELOVSKI. [536]: ale mowie o tym ze prawko straciles :)

[2021-04-07 17:56:45] [Output] : >> PAWELOVSKI. [536]: bo go zaiblem i dal mi prawko xd

[2021-04-07 17:56:50] [Output] : << PAWELOVSKI. [536]: PDP

[2021-04-07 17:56:56] [Output] : << PAWELOVSKI. [536]: Nauranie mam na ciebie czasu - (Sam zaczął pierwszy mnie prowkować na PW, i pisze , że to "on nie ma czasu").

 


Ja, <maciek2010PL> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Police Officer II, Na wstępie w aktualnym momencie nie było mnie na służbie ( zostałem przez kogoś zabity ) - lecz nikogo to nie usprawiedliwia prawda, z drugiej strony jeżeli CIEBIE to, aż tak bardzo uraziło to przepraszam. 

Co do : 

Godzinę temu, maciek2010PL napisał:

po tym zaraz zaczął mnie prowkować na prywatnej wiadomości (

Według mnie nie była to prowokacja tylko zwykłe stwierdzenie, no ale pisałem wyżej

„ aż tak bardzo uraziło to przepraszam. „

Edytowane przez PAWELOVSKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, PAWELOVSKI. napisał:

Według mnie nie była to prowokacja tylko zwykłe stwierdzenie, no ale pisałem wyżej

 

6 godzin temu, maciek2010PL napisał:

POŻEGNAŁEŚ SIĘ  z prawkiem chociaż

To jest stwierdzenie?

 

Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin