Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nic nie trwa wiecznie... ~ BarteG


BarteG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O mnie nie napisał, ale co się dziwić jak wbijam raz na ruski rok (czy jakoś tak xD)

Fajnie się grało przez chwilę.

Też sądzę, że "Popek" zmienił się przez SAFD'y ;c - byliśmy przyjaciółmi, a teraz sam nie wiem :c

No nic! Życzę ci powodzenia w czym tam chcesz, bo ja sam nie wiem co chcę ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie nie napisał, ale co się dziwić jak wbijam raz na ruski rok (czy jakoś tak xD)

Fajnie się grało przez chwilę.

Też sądzę, że "Popek" zmienił się przez SAFD'y ;c - byliśmy przyjaciółmi, a teraz sam nie wiem :c

No nic! Życzę ci powodzenia w czym tam chcesz, bo ja sam nie wiem co chcę ;d

Dopisany. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu każdy myśli, że sie zmieniłem..

Frakcja mnie troszke zmirniła przyznam, zaczełem wykonywać swe obowiązkie coraz częściej i dokładnie. Na frakcje poświęciłem 328h! Chciałbym aby było jak kiedyś. Lecz wy mnie odrzucacie przez te moje obowiązki i nadgorliwość. Jeśli ktoś czuje się obrażony przez to, że straciliśmy kontakt, przepraszam serdecznie..

Popek ja chce tylko jednego. Żeby cię z tych SAFD'ów wyjeba*i bo to co one z tobą zrobily to... szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin