Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na kryha22 oskarżony przez jestemkotem


jestemkotem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @kryha22
 Data i godzina zdarzenia: 
Około 14:20

 Pełen opis sytuacji: Jadąc spokojnie na Garcii, dostrzegłem funkcjonariusza, który stojąc pod prąd pchał swój pojazd? Zawracając za nim dostrzegłem ogromną prędkość, którą osiągał na ulicy gdzie można jechać 80km/h, funkcjonariusz pędził około 200km/h. Widząc takie zachowanie od razu poczułem się zagrożony na ulicy. Funkcjonariusz nie czuł się winny, tłumaczył się głupio, że widział akademika popełniającego błąd po czym chciał zareagować - Nie wiem czy jest to dobra reakcja stwarzając ogromne zagrożenie w ruchu drogowym (osoba powinna świecić przykładem i znajomością KRD a nie go łamać). Zostawiając pojazd pod prąd za małym wzniesieniem i jadąc 200km/h bez sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych. Normalnie dostałbym za to spory mandat, funkcjonariusz tłumaczył się również tym, że on też może zostać zatrzymany. Bardzo możliwe, że kryha22 śmiga sobie z prędkością, której nie powstydziłby się sam Dominic Toretto - bez żadnych skrupułów ani obaw przed mandatem, ponieważ żadnego innego patrolu nie było obok (A szkoda).

 Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

https://imgur.com/a/TqguAjM

Jeśli będą potrzebne logi to wszystkie zapisałem i jestem w stanie je przesłać.

Ja, jestemkotem zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez jestemkotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergeant I kryha22, witam.

Zacznę od początku, jechałem radiowozem jakby nigdy nic i chciałem się skontaktować z jakimś graczem na pm, z racji, iż jechałem chciałem zrobić to bardzo sprawnie i przy tym zapomniałem nacisnąć klawisz t który prawda otwiera czat i pisząc wiadomość musiałem napisać coś co zawiera literkę F która w MTA służy jako wysiadanie z pojazdu. I tak właśnie mnie zastałeś, wiadomo, z twojej perspektywy wyglądało to jak wyglądało.

56 minut temu, jestemkotem napisał:

Funkcjonariusz nie czuł się winny

Tutaj wypraszam sobie, rozmawialiśmy na ten temat i przyznałem się Tobie do winy, co oznacza, że czułem się winny.

Dobrze, idąc dalej odniosę się teraz do mojej prędkości. Jak dobrze, napisałeś, że zauważyłem akademika popełniającego błąd. Jak pełnoprawny funkcjonariusz jestem zobowiązany do podejmowania takich działań - gdy widzę, ze Cadet robi coś niepoprawnego jestem zmuszony do zareagowania i ewentualnego podejmowania działań. Nie widziałem nicku Cadeta więc musiałem do niego dojechać. Po dojechaniu zobaczyłem owy nick i następnie poinformowałem Cadeta na mumble o tym incydencie. Wytłumaczyłem mu, że tak się nie robi i tyle. Co do prędkości to byłem trochę oddalony od niego przez mój incydent z radiowozem co zmusiło mnie do podniesienia prędkości, co prawda w mieście ale na szczęście w okolicy nie było nikogo oprócz nas. Co do świetlnych i dźwiękowych - to nie zabawka i nie mogę używać tego od tak, bo chce. Gdybym ich użył w celu dogonienia Cadeta normalnie bym ich nadużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dobrze, idąc dalej odniosę się teraz do mojej prędkości. Jak dobrze, napisałeś, że zauważyłem akademika popełniającego błąd. Jak pełnoprawny funkcjonariusz jestem zobowiązany do podejmowania takich działań - gdy widzę, ze Cadet robi coś niepoprawnego jestem zmuszony do zareagowania i ewentualnego podejmowania działań. Nie widziałem nicku Cadeta więc musiałem do niego dojechać.

Chcesz pomóc akademikowi, który popełnił błąd a sam go w tym samym czasie popełniasz? Raczej upomnienie akademika, to nie powód do przekroczenia aż tak znacznie prędkości. 

Cytat

Tutaj wypraszam sobie, rozmawialiśmy na ten temat i przyznałem się Tobie do winy, co oznacza, że czułem się winny.

Ja też sobie wypraszam- pisałeś, że czujesz się w pewnym stopniu winny raczej nie oczekiwałem takiej odpowiedzi.

Cytat

Co do świetlnych i dźwiękowych - to nie zabawka i nie mogę używać tego od tak, bo chce. Gdybym ich użył w celu dogonienia Cadeta normalnie bym ich nadużył.

Nigdzie nie pisałem, byś użył sygnałów świetlnych lub dźwiękowych, jedynie uwzględniłem to, że bez nich jechałeś.

- Osoby łamiące KRD otrzymują spore kary a twoja sytuacja niczym się nie różni od łamania KRD, chęć upomnienia akademika nie zmienia twojej sytuacji.

Czekam na zarząd.

Edytowane przez jestemkotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jestemkotem napisał:

pewnym stopniu winny

 

6 godzin temu, jestemkotem napisał:

Funkcjonariusz nie czuł się winny

Coś tu nie pasi.

Jak pisałem wyżej, nie będę pisał tego samego drugi raz więc opiszę w skrócie. ponownie...

Chciałem pouczyć Cadeta o jego błędzie przez co nagiąłem regulamin. Mogę jedynie Cię przeprosić bo widzę, że jesteś wielce urażony, wiedz, że chciałem postąpić jak najlepiej, również zostawiam werdykt zarządowi.

Edytowane przez kryha22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chcę się powtarzać, łamanie regulaminu to łamanie regulaminu. Gdybyś miał zabić pewną osobę po to by potem pomóc przejść babci na pasach to też byś to zrobił? Moja ostatnia wypowiedź w tej skardze.

Edytowane przez jestemkotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin