Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na NexiV. - oskarżony przez Prezes^


Adi^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: NexiV.
    Data i godzina zdarzenia: 12.04.2021  około 11:15
    Pełen opis sytuacji: Około tej godziny na strefie DM była akcja funkcjonariuszy Policji. Przez cała akcje  nie zostałem wogóle zakuty przez  żadnego funkcjonariusza kajdankami, lecz po chwili nagle zostałem przeteleportowany do więzienia za ostrzał.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/zPa0SXm - krótkie nagranie
https://imgur.com/a/Ivt0D2u - SS


 


Ja, Prezes^ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

  •  
Edytowane przez Prezes^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III+1 NexiV.
Zacznę od tego, że na strefie DM prowadzone były działania. Ja miałem w radiowozie innego gracza, którego wiozłem do więzienia. Na polecenie osoby dowodzącej akcją wsadziłem również Ciebie po PID do więzienia na 20 minut za ostrzał SAPD na dm.

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się dowiedzieć na kogo to polecenie? Trochę słabo, że strzelasz się a tu nagle na PID zostaje wsadzany, bo kogoś zabiłem z funkcjonariuszy a jego to zabolało.

Edytowane przez Prezes^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Romek. napisał:

Zostałeś powalony a twój kolega mnie zabił w momencie gdy próbowałem cię schwytać.

Masz voda że mnie chwytałes bo już nie pamiętam tej sytuacji?

Edytowane przez Prezes^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin