Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na TheIndjana - oskarżony przez danilll12


danilll12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @TheIndjana.
    Data i godzina zdarzenia:13.04.2021 około 20:57:41
    Pełen opis sytuacji: Witam jechałem ,z kolegą i widzimy ,że policja stanęła sobie na wszystkich pasach blokując ruch teren nie był zamknięty nie było żadnych znaków informujących o tym, że nie można przejechać, po ruszeniu pojazdem owy funkcjonariusz @TheIndjana. postanowił bezpodstawnie zaciągnąć mi ręczny w pojeździe co jest nie dozwolone.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ciastkowy* [218]: 2021-04-13 20:57:41> SUSZARKA [BRAKE] TheIndjana. >> VEH:80922 ON



Ja, danilll12 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez danilll12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detective I TheIndjana. SA Police Department.

38 minut temu, danilll12 napisał:

Teren nie był zamknięty nie było żadnych znaków informujących o tym, że nie można przejechać

Na drodze  stało około 5-7 radiowozów, rozłożonych na całej szerokości drogi zresztą sam o tym napisałeś, więc można było się raczej domyśleć, że droga jest zablokowana.

W momencie, gdy na miejsce zdarzenia przyjeżdża nagle kilka radiowozów, zagrożone jest życie Oficerów ( Na tamtej akcji akurat byli odgrywani zakładnicy. ) nie ma czasu na rozstawianie barierek, pachołków czy też znaków ponieważ są ważniejsze rzeczy do zrobienia. Wystarczy popatrzeć na nagarnia / zdjęcia z życia prawdziwego, momencie tak dynamicznej akcji nikt nie będzie biegać z taśmami / pachołkami aby oznaczyć zamknięty teren.

Przyznam się, że suszarka została użyta niezgodnie z jej przeznaczeniem, w wyniku emocji które były wywołane przez wszystkie osoby wjeżdżające na teren, przeszkadzające w prowadzeniu akcji RP podjąłem taką niestety błędną decyzję. Oczywiście napisałem Ci potem abyś zawrócił, lecz postanowiłeś dalej jechać przez środek akcji.

 

Po drugie, niekompletna treść wątku.

Edytowane przez TheIndjana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin