Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

moje super wozy a co one tutaj robią?


PREZES_1337*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NA WSTĘPIE ODRAZU UPRZEDZAM POJAZDY NIE SĄ NA SPRZEDAŻ WĄTPIE ZE KTÓRYŚ Z POJAZDÓW SPRZEDAM.

Model: JESTER
ID: 26111
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7053 KM
Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Kiss Me), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB , Szyby 20% , Klucz , INSTALACJA NITRO
Cena: .
Coś od siebie: Moje oczko w głowie co tu dużo mówić. Jesterek ktory w rodzinie jest już dosyć długo ponieważ posiadał go przez pół roku mój dobry znajomy od którego odkupiłem ten pojazd po czym sam zamontowałem INSTALACJE NITRO. Jest to Jester na unikatowych lampach Malinowych. Jeden z 3 pojazdów na tych lampach na serwerze z czego 2 są aktywne oraz jeden na zbanowanym koncie.
SS’y: 

Spoiler

48eE2z4.png

PQGofqk.png

6E3An1m.png

1uPy5Iz.png

Model: BOBCAT
ID: 2453
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 14170 KM
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( BOBEK ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena: .
Coś od siebie: Moje drugie oczko w głowie każdy który mniej wiecej mnie widział na serwerze wie że posiadam ten pojazd już od jakiegoś czasu. Jest to Bobcat na unikatowych lampach miedzianych , dwa pojazdy na serwerze posiadaja te lampy jeden znich to ten bobcat a drugi pojazd to infernus gracza Mitron. Z tego co mi wiadomo jest to również jeden z pierwszych pojazdów tej marki na serwerze (( ogólnie jest 21 na serwerze )) oraz jest jednym z pierwszych aktywnych na ten moment bobcatów na serwerze aczkolwiek nie jest do tego pewny. W przyszłości pojazd będzie posiadał instalacje nitro.
SS’y: 

Spoiler

GVNNPh8.png

P4NQ1Rn.png

YEe1xgK.png

NA WSTĘPIE ODRAZU UPRZEDZAM POJAZDY NIE SĄ NA SPRZEDAŻ WĄTPIE ZE KTÓRYŚ Z POJAZDÓW SPRZEDAM.

 

TAK DOPOWIEM NA OFERTY NIE ODPISUJE BO CHCE TYLKO OSZACOWAĆ WARTOŚĆ SWOJEGO MAJĄTKU.

Edytowane przez PREZES_1337*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin