Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Kierowcą PLojTEk.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41PPsxw.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor @MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Dzisiaj Was pragnę zaprosić na wywiad, który udzielił mi Kierowca @PLojTEk

Zapraszam do czytania!

7n9NcHl.png

1l4kTQf.jpg

7n9NcHl.png

M - MateuszXQ
P - PLojTEk

7n9NcHl.png

M: Witam, z tej strony Starszy Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
P: Witam, z tej strony Kierowca PLojTEk z Transport of San Andreas.

M: Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
P: Oczywiście, że tak! Z wielką chęcią odpowiem na pytania.

M: Świetnie, dziękuję! Myślę, że można zacząć. Opowiedz na samym początku coś o sobie naszym czytelnikom.
P: Mam na imię Mikołaj i pochodzę z niewielkiego miasta we województwie dolnośląskim. Moje zainteresowania to ogólnie rzecz mówiąc to informatyka, lecz interesuje się również komunikacją miejską. Jestem osobą, która raczej łatwo nawiązuje nowe znajomości, jestem osobą śmiałą, chętnie czasem z różnymi osobami porozmawiam oraz się wspólnie pośmieje. Z charakteru jestem osobą przeważnie cierpliwą, jednak jestem osobą dająca się łatwo wyprowadzić z równowagi, jednakże pracuję nad tym, aby mniej się denerwować. Sukcesywnie z dnia na dzień staję się coraz to lepszy. Myślę, że to chyba wszystko, co mogę o sobie powiedzieć.

M: Wyżej wspomniałeś, że Twoim zainteresowaniem jest informatyka oraz komunikacja miejsca. Wiążesz z tymi zainteresowaniami jakąś przyszłość w życiu realnym?
P: Mówiąc szczerze, to nie wiem, co będę chciał robić w przyszłości. Aktualnie dopiero kończę szkołę podstawową i uważam, że jeszcze mam dużo czasu na to, aby zastanowić się na spokojnie, co chciałbym robić dalej w moim życiu. Obecnie skupiam się tylko i wyłącznie na wyborze szkoły średniej, a co będzie dalej, to się okaże wkrótce.

M: Rozumiem. Powiesz nam, co robisz ogólnie w życiu realnym w wolnej chwili?
P: W wolnej chwili w czasach pandemii jestem zmuszony do siedzenia przy komputerze. Czy to wbijam na służbę na tym serwerze, czy robię kurs we Firmie w OMSI 2 o nazwie vBKM, którą z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić. Czasem też coś lubię pograć na mniej znanych serwerach. Raczej moje życie ostatnio wygląda na zasadzie pić, jeść, grać i spać. Czy jestem z tego niezadowolony? Raczej nie, jestem trochę aspołeczny, więc zwyczajnie czuję się komfortowo w moim domu. Jednak chciałbym, aby pandemia się już skończyła.

M: Miejmy nadzieje, że to się skończy. Przejdźmy teraz do Twojego życia wirtualnego. W jakie jeszcze tytuły pogrywasz poza MTA?
P: Jak wspomniałem wcześniej gram w OMSI 2, jednak zdarza również mi się pograć w inne odsłony serii Grand Theft Auto. Czasami również pogram na swoim już dość leciwym Xbox 360 w pierwszą Forzę Horizon lub też w ETS2 czy Minecraft. Jestem graczem od młodego. Wówczas mając 3 lata, potrafiłem odpalić komputer, oraz swoją ulubioną wówczas grę.

M: Przechodzimy tym akcentem do MTA. Pogrywasz jeszcze na jakiś serwerach na owej platformie?
P: Oczywiście! Wraz ze znajomymi stawiamy na serwery, tak zwane "pseudole”, aby zrobić jakieś pościgi z odwalaniem. Zaglądam często również do serwerów konkurencyjnych, ale na razie zapowiada się, że tak szybko nie porzucę serwera 4Life, gdyż czuje się na tym serwerze najlepiej.

M: Właśnie teraz czas na serwer 4life. Opowiesz nam, kiedy zaczęła się Twoja rozgrywka na serwerze oraz jak ją rozpocząłeś?
P: Historia zaczęcia grania na tym serwerze jest dość ciekawa. Wówczas wtedy wróciłem do domu po zakończeniu roku szkolnego. Postanowiłem, że znajdę serwer z dużą ilością graczy, gdyż bardzo mi się znudziła gra na wówczas konkurencyjnym serwerze [Reklama #4] . Padło właśnie na serwer 4Life. Chwilę się wtedy zastanawiałem nad tym serwerem, lecz postanowiłem dołączyć. Nie żałuje tej decyzji! Pamiętam do dzisiaj, jak byłem nowym graczem, to jakiś zupełnie obcy gracz zaprosił mnie na Teamspeaka i to właśnie dzięki temu otrzymałem pomoc, oraz wiedziałem, jak rozpocząć rozrywkę na tym serwerze. Niestety nie pamiętam jego nicku. Serwer wtedy wydawał się innowacyjny względem innych, bardzo wpadł mi w oko.

M: Ile wynosi Twój majątek od momentu rozpoczęcia gry na tym serwerze oraz ile przegrałeś godzin na serwerze?
P: Obecnie przegrałem 1414 godzin na serwerze od momentu rozpoczęcia gry, natomiast mój majątek jestem skłonny wycenić na 1,5kk. Jest dość skromny, lecz jestem z niego bardzo zadowolony.

M: Rozumiem. Skąd wziął się pomysł na nick, pod którym obecnie Cię widzimy na serwerze?
P: Nick, pod którym obecnie gram został założony w 2016 roku. Wtedy chciałem założyć konto na World Of Trucks. Jest to konto społecznościowe w grze Euro Truck Simulator 2. Co ciekawsze, moje drugie imie to Piotr. Postanowiłem wtedy, że wykorzystam moje imię i przerobię je tak, aby powstał z tego jakiś ciekawy nick. Na chwilę obecną nie czuję potrzeby zmiany nicku, gdyż ten mi się podoba i myślę, że będzie on mi służył jeszcze bardzo długo.

M: Świetnie! Znajdujesz się w organizacji Poena Capitis. Jesteś w stanie powiedzieć coś o tej organizacji?
P: Jest to organizacja ze świetną atmosferą, w której każdy znajdzie swoje miejsce. Posiadamy również wiele sportowych aut, więc myślę, że nie ma na co narzekać. Posiadamy aktualnie otwartą rekrutację w subforum naszej organizacji. Serdecznie zapraszamy!

M: Wnioskując po Twojej wypowiedzi o tej organizacji, poleciłbyś tę organizację naszym czytelnikom?
P: Oczywiście, że tak! Stajemy na baczności, aby nasza organizacja była świetna i żeby nie było sprzeczek, awantur itp. Gdyby ktoś miał co do tej organizacji jakieś pytania, udzielę chętnie odpowiedzi.

M: Znajdujesz się obecnie w jakimś biznesie serwerowym?
P: Aktualnie nie jestem i myślę, że to prędko się nie zmieni. Zwyczajnie mam mało czasu na tego typu aktywności na serwerze, a nie chcę nikomu miejsca w biznesie zajmować. Myślę, że jak będę miał nieco więcej czasu, to dołączę do jakiegokolwiek biznesu.

M: Pozostańmy moment na chwilę przy biznesach. Wiadomo nam, że byłeś członkiem biznesu Redakcja 4Life News. Jak Tobie się pracowało w tym biznesie oraz jaką miałeś rangę przed odejściem?
P: Przed odejściem miałem rangę Redaktor. W biznesie bardzo dobrze mi się pracowało, ponieważ jest tu bardzo dobry kontakt z zarządem biznesu, który pilnuje, aby nie działy się nieodpowiednie rzeczy w biznesie. Niestety odszedłem, gdyż czułem, że zajmuję komuś miejsce, nie robiąc nic w redakcji. Chciałbym kiedykolwiek do tego biznesu wrócić, jeżeli będę miał taką możliwość.

7n9NcHl.png

7aacnVC.jpg

7n9NcHl.png

M: Wiadomo nam także, iż znajdujesz się we frakcji Transport of San Andreas. Jesteś w stanie nam coś opowiedzieć o tej frakcji?
P: Nasza frakcja zajmuje się transportem ludzi z punktu A do punktu B. W odróżnieniu od "uberów" u nas można liczyć na to, że dowieziemy graczy do celu. Dodatkowo oferujemy Eskortę VIP, czyli jak sama nazwa wskazuje transport z dużo większym poziomem. Poza tym jeszcze u nas można skorzystać z Transportu Lotniczego, który pozwala bardzo szybko dostać się do innego miejsca bez zbędnego czekania w przypadku utrudnień na drogach San Andreas.

M: Świetnie! Na jakiej obecnie jesteś randze w tej frakcji, od kiedy jesteś w niej oraz co Ci się w tej frakcji najbardziej spodobało, że postanowiłeś dojść w jej szeregi?
P: Aktualnie jestem na randze Kierowca. Dołączyłem do frakcji na przełomie stycznia i lutego. Bardzo mi się spodobała w niej atmosfera, nawiązałem tu naprawdę dużo nowych znajomości. Ponadto tutaj jest bardzo dobry kontakt z zarządem frakcji, zawsze można o coś spytać na Mumble, jeżeli mamy jakąś sprawę itp. Postanowiłem dołączyć w jej szeregi, gdyż lubię zwyczajnie jeździć autem w tej grze i sprawia mi to przyjemność. Dodatkowo często zdarza mi się pomagać nowym graczom gdzie jaka dobra praca jest na początek, jakie ma ona wymagania, gdzie jest parking policyjny itd.

M: W lutym miałeś w tej frakcji egzaminy. Z naszych informacji wynika, iż zdałeś te egzaminy. Chciałbyś się odnieść do Twoich emocji podczas zdawania egzaminu?
P: Niby czułem się pewnie, bo się porządnie przygotowałem na egzaminy, jednak podczas całego egzaminu była u mnie taka szczypta niepewności, że coś mogę robić źle. Stresowałem się, lecz na koniec egzaminu poczułem ulgę, gdy się dowiedziałem, że zdałem egzamin z wynikiem pozytywnym. Co do samego przebiegu egzaminu nie mogę się wypowiadać, ale mogę zapewnić, że nie ma się czego bać.

M: Podzielisz się z nami informacją, jak długą przyszłość jeszcze planujesz w tej frakcji?
P: Planuję jeszcze sporo w niej posiedzieć, ponieważ bardzo podoba mi się ta frakcja i możliwość rozwoju w niej. Chciałbym bardzo mieć możliwość korzystać z pojazdów specjalnych typu Fast Taxi. Mam nadzieje, że mi się uda spełnić ten cel.

M: Miejmy nadzieje, że się uda. Powiedz nam jeszcze czy chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na tym serwerze?
P: Chciałbym dołączyć w szeregi administracji serwera na rangę Support. Być może chciałbym dołączyć kiedyś dołączyć w szeregi frakcji San Andreas Police Department, lecz myślę, że jest to trochę odległa przyszłość.

M: Rozumiem. Zbliżamy się do końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
P: Oczywiście! Zatem chciałbym pozdrowić @Starosta, @Sheeker, @Frapis, @Gajduss, @asbesth, @Halloween, @pawelosuwa, @lukasz566, @Czapla*, @HerbatniK*, @TadziusNoreK, @AmzeK* oraz wielu innych członków organizacji Poena Capitis.

M: Również dołączam się do pozdrowień wymienionych przez Ciebie osób, jak i wszystkich czytelników. Bardzo Ci dziękuję, że mogłem Ci zadać kilka pytań, na które uzyskałem odpowiedzi. Życzymy powodzenia, abyś realizował swoje marzenia, jak najlepiej potrafisz. Do zobaczenia na serwerze!

7n9NcHl.png

Dziękuję za przeczytanie wywiadu! Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami poniżej w komentarzach oraz zachęcam do zostawiania reakcji.

b3kWvMu.png

Autoryzował: @Blender.

41PPsxw.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin