Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kubula - oskarżony przez Bambo*


Bambo*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi






    Nick funkcjonariusza: @Kubula
    Data i godzina zdarzenia: niedawno około 30-40 min temu
    Pełen opis sytuacji: to tak biegąłem se po dm po chwili wjeżdza chłop co uciekał i nagle biegnie sobie oskarżony i zabija mnie gdy ja żadnego ostrzału w tym momęcie nie dałem, później po akcji gdy mnie zabił akcja toczyła się dalej po jakoś 2 minutach biegł pół na pół na pół po dm i wydałem jeden strzał w jego stronę, podszedłem do wiezienia za ostrzał, pózniej bierze mnie do radiolki i zaczyna strzelac znów spoza dm do mojego kolegi Pat4ygg bez powodu gdy on był już poza dm
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

 

 


Ja, Bambo* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

Edytowane przez Bambo*
zły czas zdarzenia, złe drugie nagranie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Co do sytuacji z graczem Bambo, wydaje mi się, że byłem na strefie bezprawia, co z resztą może potwierdzić komunikat na chacie. Odnosząc się do kolejnej sytuacji, strzelałem spoza DM'a, ponieważ gracz oddawał do nas strzały, będąc na DM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Pat4ygg wybiegł ze strefy dm lecz inny gracz tez  i mógł on wykonać te strzały w twoja stronę. Rozmawialiśmy na dc i on tylko tam przybiegł wiec jaka masz pewność ze on wykonał te strzały jak na filmie widać jak on i jakiś inny gracz wybiegł ze strefy.

Edytowane przez Bambo*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
5 godzin temu, Bambo* napisał:

Nie tylko Pat4ygg wybiegł ze strefy dm lecz inny gracz tez  i mógł on wykonać te strzały w twoja stronę. Rozmawialiśmy na dc i on tylko tam przybiegł wiec jaka masz pewność ze on wykonał te strzały jak na filmie widać jak on i jakiś inny gracz wybiegł ze strefy.

Nie wydaje mi się, żebym strzelał do niego bez powodu poza strefą DM, jak to napisałeś. Jeżeli dobrze pamiętam, to stał na radiowozie, dlatego został strzelony z paralizatora. Tyle ode mnie.

Edytowane przez Kubula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin