Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co to sie stanelo? - Wywiad z DJIgoras.


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2NtQvbb.png


Witam serdecznie. Ja jestem @Deilo. Dziś wywiadu postanowił udzielić mi @DJigoras, pracownik frakcji San Andreas Road Assistance oraz prezenter radia 4Music. Zapraszam do lektury.


Hj2eB3w.png


D - Deilo

DJ - DJIgoras


D - Witam, jestem @Deilo, dziennik "Co to sie stanęło" Czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
DJ - Pewnie, że chciałbym udzielić Ci wywiadu.

D - Świetnie! Przedstaw się nam na początku. (imię, wiek, pochodzenie, co robisz na codzień, zainteresowania)
DJ - Mam na imię Igor, mam 17 lat i pochodzę z małej miejscowości w Wielkopolsce. Na co dzień uczę się, jestem w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego. Jako iż miałem możliwość wybrania ciekawych klas, postawiłem na klasę mundurową o profilu policyjnym. Moje zainteresowania to między innymi, muzyka co zresztą widać po pseudonimie w grze oraz po tym, że pełnię funkcję prezentera w radiu 4Music, służby mundurowe, wędkarstwo oraz od czasu do czasu lubię też pojeździć na rowerze.

D - Od jak dawna interesujesz się policją i dlaczego tę szkołę chciałeś wybrać?
DJ - Policją interesuję się od małego. Wybrałem ją, bo czuje w głębi duszy, że jest to zawód dla mnie, ponieważ mam mocną psychikę, a jednocześnie dobre serce.

D - Rozumiem, skąd zamiłowanie do muzyki się u Ciebie wzięło?
DJ - Szczerze zamiłowanie do muzyki wzięło się u mnie z przypadku. Pewnego dnia postanowiłem pobrać sobie kilka piosenek oraz program Virtual DJ. Oglądałem wtedy też dużo live setów różnych DJ'i i widząc te tłumy, to jak da się fajnie bawić muzyką, że trzeba zacząć teraz, bo jeszcze trochę i będzie za późno. Po pewnym czasie złapałem nowe znajomości w środowisku DJ'skim no i dalej już jakoś samo poszło. Kupiłem pierwszą konsolę i doskonale swoje umiejętności w wolnym czasie.

D - Grasz na jakiś imprezach? Czy może tylko dla siebie?
DJ - W obecnej sytuacji mój rozwój pozwala mi tylko na grę w domowym zaciszu, tudzież imprezy u znajomych, gdy zbierzemy większą ekipę DJ'i jakieś live charytatywne dla chorych w studiu, które zbudowaliśmy sami na strychu. Nie oszukujmy się, ale teraz tylko na to możemy sobie pozwolić.

D - Gdzie można śledzić twoje ewentualne live? 
DJ - Moje live są w na Facebooku tylko wtedy gdy jesteśmy u znajomego w studio i mamy sprzęt potrzebny do live co by to nie wyglądało jak grupka kumpli, która kupiła sobie zabawkę, i coś tam ćwiczą publicznie, czasami też gram dla kumpli na discordzie tak po prostu dla zabawy.

D - Rozumiem. Przejdźmy do życia wirtualnego. Jak wyglądała przygoda twoja z MTA?
DJ - Zaczynałem chyba jak każdy od gry w GTA SA, następnie zauważyłem gdzieś na Youtubie filmik z MTA, byłem wtedy w czwartej lub piątej klasie podstawówki, nie zapomnę tego, jak trzeba było się pytać rodziców "Mamo mogę pograć godzinkę z Miłoszem'' ta godzina nigdy praktycznie nie była godziną, a oderwanie się MTA było czymś nie do opisania, ponieważ klimat tej gry jest jedyny w swoim rodzaju. Wciągnąłem się w to razem z moim przyjacielem, @MajorEQ wyżej wspomniany jako Miłosz, zaczęliśmy grać na serwerze, który już zakończył swój żywot, graliśmy tam parę dobrych lat. W roku 2017 założyłem konto na 4Life i grałem tutaj bardzo rzadko, lecz po upadku tamtego serwera nie wyobrażam sobie gry gdzie indziej.

D - Jakie były początki twoje na naszym serwerze?
DJ - Na to pytanie nie umiem odpowiedzieć, gdyż zaczynając grać tutaj już tak systematycznie, robiłem to, co zwykły gracz, czyli praktycznie tylko pracowałem na pracach dorywczych, a początku od 2017 roku to nie pamiętam. Obecnie jestem pracownikiem w San Andreas Road Assistance oraz Młodszym Prezenterem w radiu 4Music.


f1JxoBn.png


D - Rozumiem. Jak zacząłeś temat frakcji, to zostaniemy przy nim. Co skusiło cię do napisania podania właśnie do frakcji SARA?
DJ - Przede wszystkim do napisania podania skusiła mnie chęć osiągnięcia na serwerze czegoś, czego jeszcze nigdy tu nie doświadczyłem, czyli nowe znajomości, brak rutyny, ciekawe RP, do wykonywania, spróbowanie czegoś innego niż rutyna są to takie jedne z głównych powodów, dlatego dołączyłem właśnie do RA.

D - Jaka atmosfera panuje tam? Jakie są twoje obowiązki? Czy planujesz zmienić frakcję w przyszłości, jeżeli tak, to na jaką oraz czy ciężka to praca?
DJ - Atmosfera w SARA jest spokojna, lider frakcji, jak i zarząd jest w porządku, co do ich funkcjonowania nie mam zastrzeżeń. Obowiązki, jakie mam to przede wszystkim jak dobrze wiemy holowanie pojazdów, które w jakiś sposób łamią serwerowe przepisy, ale też i odgrywanie różnych RP, od łatania dziur po oczyszczanie dróg górskich z głazów. Co do zmiany frakcji być może w dalekiej przyszłość, ale tego też nie obiecuje, bo w SARA naprawdę mi się podoba. Praca na ogół nie jest ciężka, ale trzeba być konsekwentnym w swoich działaniach.

D - Przejdźmy do biznesu. Dlaczego akurat ten biznes wybrałeś?
DJ - Jak już wspominałem wcześniej, ze względu na to, że w nim mogę robić to, co kocham i to, co można śmiało nazwać moją pasją. Przede wszystkim mogę dzielić się swoją pasją ze słuchaczami, co jeszcze bardziej mnie motywuje.

D -  Czy zamierzasz zmieniać go?
DJ - Biznesu nie zmienię, ponieważ inne aż tak bardzo mnie nie kręcą jak ten.


wPK7K1K.png


D - Przejdźmy dalej. Organizacja... Obecnie do żadnej z nich nie należysz. Nie chcesz dołączać do żadnej, czy może masz w planach jakąś?
DJ - Dokładnie, co do organizacji obecnie nie mam ciśnienia, żeby gdzieś przynależeć. Wolę być ''wolnym ptakiem'', być może w przyszłości.

D - Jakie jest twoje serwerowe marzenie?
DJ - Hmm... Myślę, że Rancher Long lub Elegant.

D - Życzę szybkiego spełnienia tego marzenia. Na koniec wywiadu, chwila dla Ciebie. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
DJ - Pozdrawiam: słuchaczy radia 4Music, cały skład radia 4Music, no i wszystkich znajomych oraz graczy. Dziękuję za wywiad.

D - Również dziękuję. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartoszz napisał:

Słabe, sztuczne pytania, żadnego zainteresowania odpowiedziami osoby, z którą przeprowadzałeś wywiad. Ale się nie dziwie, już w k69 słabo pisałeś ;)

Dzk za komentarz, aczkolwiek w k69 każdy zadawał takie pytania więc no.;)

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin