Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Janin-oskarżony przez Czarnuch420


Czarnuch420
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Janin 
    Data i godzina zdarzenia: 03.05.2021r. godz. 00:10
    Pełen opis sytuacji: Jechałem autem i nagle 2 razy dostałem komunikat, że funkcjonariusz Janin wystawił mi mandat za pierwszym razem w wysokości 250 a za drugim w wysokości 150. Ta osoba nawet mnie nie zatrzymała i nie spytała czy przyjmuje mandat i też mnie nie spisała.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: pisałem reporta, ale nie mam innego dowodu. Jak pan Janin miał czelność takie coś zrobić to niech też ma odwagę się przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer I z tej strony.

Dostałeś mandat za przekroczenie prędkości na El Corona (vmax 80km/h). Byłem tam na pomiarze prędkości. Suszarka była ustawiona na 80km/h i gdy przekroczyłeś prędkość automatycznie naliczyło Ci mandat (punkty karne oraz kwotę pieniężną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin