Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza .Mich4U oskarżony przez AkihikoFBI


AkihikoFBI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


   Nick funkcjonariusza: .Mich4U
    Data i godzina zdarzenia:02.05/03.05 około 23:50
    Pełen opis sytuacji: Witam bardzo serdecznie oto cały zarys sytuacji zaczął się już kilka dni wcześniej jak pan kadet wraz z innym kadetem zaczepił mnie i moich przyjaciół na kopalni. Obydwoje ubrani byli w prywatne ciuchy bez odznaczenia. Nagle podeszli okazując swoje odznaki służbowe i wmawiając nam że podszywamy się pod "FBI". Teraz może wyjaśnię czemu mam w nicku te o to słowo, postanowiliśmy wraz z ekipą że stworzymy organizację w stylu "FBI" czyli rozjaśniając czarne samochody w stylu tajniackich. Tego samego dnia napisałem do oficera policji czy robiąc oraz mając takiego binda" Witam z tej strony podrabiany agent FBI Akihiko" podszywa się pod tą jednostkę. On odparł mi że jeśli na serwerze tak owa nie istnieje więc nie mamy tak naprawdę pod co. Podczas zatrzymania nie został mi przedstawione te wykroczenie a mowa tu o "Podszywaniu się pod FBI". Już nie raz puszczałem tego binda podczas zatrzymania drogowego jak i innych sytuacjach i żaden funkcjonariusz nie zwrócił mi uwagi jak i też nie wystawił mandatu. Jeśli to wykroczenie które rzekomo popełniłem, chciałbym aby zacytowano mi dokładny podpunkt.

Pozdrawiam Aleks 

Ja,AkihikoFBI zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.  

 Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

1794827840_Beztytuu.png.6bbbcf57c6375f1ce9e7b0f71834fed2.png

Spoiler

 

fbi.png.2b15cf0dda276e93b9f06b54cb2358f8.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako, że jestem oskarżony to się wypowiem. Faktycznie doszły mnie słuchy, że wystawiłem niesłuszny mandat. Na serwerze nie ma czegoś takiego jak FBI więc możesz się  pod to podszywać. Jedyne czego nie możesz robić to podszywanie się pod funkcjonariuszy SAPD, czyli wykonywanie zatrzymań drogowych itp. Pieniądze mogę Tobie zwrócić, jeżeli tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .Mich4U napisał:

Witam wszystkich. Jako, że jestem oskarżony to się wypowiem. Faktycznie doszły mnie słuchy, że wystawiłem niesłuszny mandat. Na serwerze nie ma czegoś takiego jak FBI więc możesz się  pod to podszywać. Jedyne czego nie możesz robić to podszywanie się pod funkcjonariuszy SAPD, czyli wykonywanie zatrzymań drogowych itp. Pieniądze mogę Tobie zwrócić, jeżeli tylko chcesz.

Tak zdaję sobie z tego sprawę, jeśli doszło by do podszywania się pod SAPD nie dostał bym mandatu lecz bana ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem serwera. Czekam niestety na wypowiedź osoby upoważnionej-(odpowiedzialnej za skargi)ponieważ auto trafiło za 2400pln do parkingu lecz ja siedziałem w więzieniu 48 minut. A mandat za rzekome podszywanie się wynosił tylko 1400 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin