Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@LOCK


AdekUchiha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Model: Moonbeam 
ID: 56825
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: cygański 
Dodatki: spoiler (1050), wlot -dach (1006), hydraulika, felgi (1098), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NT PEPPA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnione szyby 20%, klucz x1
Cena: Oferty, Top ofka z serwa to 400 koła
Coś od siebie: Klocuch PFT takiegi to ze świecą nie znajdziesz.
6nbbIpC.gif

Edytowane przez AdekUchiha*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typie dlaczego terazz piszesz o tym busie jak ja szukalem to nikt niemial i kasy niemam a kupilbym go od buta!!!! jak potrzymasz 14 dni gora miesiac to wezme za 420-430 

 

a tu super piosenka w gratisie

 

Edytowane przez supermaciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, NewCygan* napisał:

ze swieco daje 200ka na bumpowy start :D 

Za takie bumpo to ja podziękował

 

 

8 minut temu, supermaciek2010PL napisał:

typie dlaczego terazz piszesz o tym busie jak ja szukalem to nikt niemial i kasy niemam a kupilbym go od buta!!!! jak potrzymasz 14 dni gora miesiac to wezme za 420-430 

Może mógłbym go przetrzymać, zobaczymy czy ktoś jeszcze ma ochotę na busika.

Tak więc 

Dziękować za starcik

dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, supermaciek2010PL napisał:

typie dlaczego terazz piszesz o tym busie jak ja szukalem to nikt niemial i kasy niemam a kupilbym go od buta!!!! jak potrzymasz 14 dni gora miesiac to wezme za 420-430 

 

a tu super piosenka w gratisie

 

typie nie będzie gooo miał

401k na teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcinek321 napisał:

No ja Ci mogę od buciora dac te 4 stuwy wienc jak Ci potrzeba kasy to pisz A jak nie do daj dla Maćka bo to też spoko busiasz jest   

kupuuj busa dasz klucza mi i bendziemy jezdzic razem ok??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nubax napisał:

typie nie będzie gooo miał

401k na teraz 

typie naucz sie czytac wyzej oferta 405k od bombela15 !!  @Bombel15 naprostuj go, dam 425 jak potrzymasz ten spanialy samochod na czas od 14 dni do 30 miesiecy bo trzeba 40 ton wykopac !! 1 1 

 

Edytowane przez supermaciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin