Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kszysiek oskarżony przez Akamaru


BigSmokeFromGrove
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Kszysiek
    Data i godzina zdarzenia: 8 maja 2021.
    Pełen opis sytuacji: Skoczyłem przez przypadek na radiowóz, i jakiś swat wziął mnie bez ostrzeżenia, siedziałem 10 minut w radiowozie po czym przyszedł Kszysiek, poprosił mnie o podanie dokumentów, potem sprawdzał mnie w MDT, i po sprawdzeniu napisał że mam wpisy, te wpisy które miałem w MTD już odsiedziałem, funkcjonariusz ich nie usunął.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2021-05-08 16:58:29] [Output] : â’ľ ZostaĹ‚eĹ› rozkuty przez funkcjonariusza Kszysiek. [2021-05-08 16:58:29] [Output] : â’ľ PowĂłd: Wpisy w komputerze, relog w transporcie na dillmore [2021-05-08 16:58:29] [Output] : â’ľ Czas, ktĂłry musisz odsiedzieć to 90 minut/y. Dowód na to że już to wszystko odsiedziałem: Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Wonder.. Ⓘ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu, wjazd na strefe DM (zginąłeś gdy byłeś zakuty.) Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 204 minut/y.
    

                                                                                                                                                                              Ja, Akamaru zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I Kszysiek.

Skoro uważasz, że owe wpisy odsiedziałeś w więzieniu, skarga powinna być na funkcjonariusza który cię wsadzał a ich nie usunął, a nie na mnie. Swoją drogą, nie przedstawiłeś mi żadnego dowodu na to że takie wpisy odsiedziałeś, a zamiast tego zrobiłeś reloga. To tyle z mojej strony, pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Akamaru napisał:

Godziny nie pamiętam, nie zapisałem tego nigdzie.

A więc tak:
Wnioskując po powodzie wsadzenia Cię przeze mnie do więzienia, zostałeś wsadzony przez PID. Zostałem poproszony przez kogoś, niestety nie pamiętam przez kogo, o wsadzenie Ciebie do więzienia, ta osoba nie poinformowała Mnie czy posiadasz wpisy lub cokolwiek. Zostały mi podane tylko minuty oraz powód za jaki masz zostać wsadzony do więzienia. 

Niestety, nie podałeś wciąż godziny wsadzenia Cię do więzienia, więc nie mogę połączyć ewentualnych faktów. Z racji, że było to 4 dni temu i MTA odpalałem nieraz, logów nie posiadam.

Od godziny 14:30 nie byłem już na służbie, przejrzałem jeszcze powtórki z danego dnia i nie mam żadnego wspomnienia o Tobie, ani też żadnego momentu gdzie było widać twój nick. 

Chyba, że znajdziesz ewentualne logi z momentu wsadzenia, jakikolwiek inny dowód, który pozwoli mi przypomnieć sobie całą akcję.

Także, tyle ode Mnie. Czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin