Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pajton, oskarżony przez pozdroTaJaAdamox


adamox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: pozdroTaJaAdamox
Nick osoby oskarżonej: @Pajton
Powód napisania skargi: Pracownik wziął moje auto prawidłowo zaparkowane z parkingu pod urzędem LS na parking policyjny za 300PLN z powodem ,,źle zaparkowany'' lecz dobrze pamiętam, że był dobrze zaparkowany pojazd.
Dowody: Niestety nie mam dowodów ponieważ nie muszę mieć, a pracownik powinien mieć ss'a jak stał, źle zaparkowany więc proszę pokazać mi tego ss'a odnośnie źle zaparkowanego pojazdu. 

EDIT : zdjęcie pojazdu na pp - https://imgur.com/gallery/f6j5JWE

Edytowane przez pozdroTaJaAdamox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze moje auto stało na miejscu alphy z zaciągniętym ręcznym.
Po drugie widać, że auto jest zbugowane bo jest w połowie pod ziemią, a ja gleby nie mam do auta więc musiał je ktoś przestawić.
Po trzecie chciałbym poprosić administraora aby sprawdził o której wyszedłem z serwera bo parkowałem mojego hotknifa na miejscu alphy i mógł ktoś przestawić z SARA lawetą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pozdroTaJaAdamox napisał:

Po pierwsze moje auto stało na miejscu alphy z zaciągniętym ręcznym.

Stało z zaciągniętym ręcznym, nieprawidłowo zaparkowane, a więc zgodnie z taryfikatorem wstawiłem auto na parking policyjny za 300 PLN.

 

● Pojazd nieprawidłowo zaparkowany: ‣ 300 PLN

4 minuty temu, pozdroTaJaAdamox napisał:

Po drugie widać, że auto jest zbugowane bo jest w połowie pod ziemią, a ja gleby nie mam do auta więc musiał je ktoś przestawić.

Na ten temat nie mam żadnej informacji, czy Ktoś je przestawiał. Przejeżdzałem lawetą obok urzędu w LS i zobaczyłem nieprawidłowo zaparkowany pojazd, a więc odholowałem go na parking policyjny.

 

5 minut temu, pozdroTaJaAdamox napisał:

Po trzecie chciałbym poprosić administraora aby sprawdził o której wyszedłem z serwera bo parkowałem mojego hotknifa na miejscu alphy i mógł ktoś przestawić z SARA lawetą 

Pojazd ostatni raz był użytkowany wczoraj o godzinie 22:05. Nie wydaje mi się aby sprawdzenie o której Wyszedłeś z serwera wnosiło coś do tej skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pajton napisał:

Stało z zaciągniętym ręcznym, nieprawidłowo zaparkowane, a więc zgodnie z taryfikatorem wstawiłem auto na parking policyjny za 300 PLN.

 

● Pojazd nieprawidłowo zaparkowany: ‣ 300 PLN

Na ten temat nie mam żadnej informacji, czy Ktoś je przestawiał. Przejeżdzałem lawetą obok urzędu w LS i zobaczyłem nieprawidłowo zaparkowany pojazd, a więc odholowałem go na parking policyjny.

 

Pojazd ostatni raz był użytkowany wczoraj o godzinie 22:05. Nie wydaje mi się aby sprawdzenie o której Wyszedłeś z serwera wnosiło coś do tej skargi.

Zostaje problem z tym, że pojazd jest zbugowany a dzieje się tak gdy weźmiesz pojazd na lawetę i zdejmiesz go wtedy tak może się stać bo byłem w SARA i wiem, że tak się dzieje. Chciałbym więc aby administrator zobaczył czy ktoś z SARA nie wziął pojazdu na lawetę a potem go zdjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin