Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych - TheNugetss*


Nugetss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Po dziewięciu miesiącach od wpisania (11.08.2020) apeluję o zdjęcie z czarnej listy KSF. Na czarną listę zostałem wpisany będąc we frakcji SAFD, powód wpisania był taki że napisałem na konkurencyjnym serwerze podanie do ekipy serwera. Bardzo żałuję swojego zachowania ponieważ było one nie na miejscu. Człowiek uczy się na błędach a więc teraz apeluję z większą świadomością co do sytuacji, od jakiegoś czasu jestem ostrożny i nie rzucam słów na wiatr a więc tak samo jest w tym przypadku. Chciałbym bardzo spróbować w rekrutacji do frakcji i już nie dopuszczę się takiego czynu. W tym momencie okazuję skruchę i bardzo przepraszam zarząd SAFD oraz pracowników, przepraszam również cały organ KSF i mogę obiecać że nigdy to się nie powtórzy. Mam nadzieję że mój wniosek zostanie zaakceptowany i zostanę zdjęty z listy.
Z poważaniem TheNugetss*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin