Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na Zerti, Chorywacja, VitageSalmon, Deni, FiFikkk, Pjoteer, Chmuurek, Zakrecony*, Majster_20 - Chwaleni przez PoyeBunnY


PoyeBunnY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego: PoyeBunnY
Nick chwalonego: @Zreti* @Chorywacja @VintageSalmon @Deni* @FiFikkk @Pjoteer @Chmuurek @Zakrecony* @Majster_20
Powód pochwały: Bardzo dobrze sobie poradzili z odegraniem RP wczorajszym tj. (11.05.2021)
Opis zdarzenia: Wczoraj wieczorem po godzinie 19:00 zacząłem odgrywać RP z wybuchu w rafinerii naftowej. SAMD, którzy byli na miejscu RP odegrali bardzo dobrze swoją rolę oraz bardzo dobrze wykonali swoją pracę. Mimo że dawałem rytmy serca oraz urazy, które znacznie wykraczały poza wiedzę oraz umiejętności ratowników to nie przestraszyli się i podjęli się wyzwania. Bardzo zaimponowali mi tym, że zrobili to co umieli, a to czego nie umieli próbowali zrobić, nie zostawili tego tylko podjęli się działania. Najważniejsze jest to, żeby próbować i żeby starać się coś zrobić, nawet jeśli się do końca nie wie czy się to dobrze robi. Męczyli się ze mną oraz z jednym z kolegów przez ponad 2 godziny. Za to na prawdę wielki plus dla chłopaków. Chciał bym też podziękować dla tych, którzy byli na RP do godziny prawie 23. Jesteście świetni, trzymajcie tak dalej. Oczywiście pochwałę piszę za siebie oraz kolegę Dudziaka, z powodu takiego, że on nie może podać logów ani ss ponieważ był podczas pełnienia służby. Byliście bardzo fajni. Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Co by o Was na serwie nie mówili, dla mnie jesteście jak bracia. 
Data zdarzenia: 11.05.2021 
Dowód w postaci ss'ów lub logów: Logi z RP.txt

Edytowane przez PoyeBunnY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin