Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na PerkuleZ. oskarżony przez MultieS


MultieS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: PerkuleZ.
    Data i godzina zdarzenia: 15.05.2021, 16:38
    Pełen opis sytuacji: znajdowałem się w lokalizacji San Fierro po czym chciałem udać się na magazyn do Los Santos. koło mechanika san fierro (przy lotnisku) Sapd rozpoczął pościg za jakimś pojazdem, nie przejmowałem się tym ponieważ gdyby mnie scigał to otrzymałbym komunikat że to ja jestem ścigany, lecz gdy na granicy dzielącą los santos a san fiero (na moscie) zajechał mi droge radiowóz ( czarny sultan) i gdy to zrobił skapnąłem się ze po mimo braku komunikatu o zatrzymaniu sie ze to ja jestem ścigany zmieniłem plan żeby jechać na dm zamiast na magazyn, (wtedy juz uciekalem przyznam racje) i gdy na dm mnie złapali to gracz wypisał mi wszystkie przekroczenia jakie przekroczylem i ze wszystkimi sie zgadzam po za jednym , (0 odgrywania rp) za które chciał mi dać 3 tysiące, z czego się uśmiałem bo gdybym dostał komunikat to chyba logiczne ze wolałbym zapłacic np te 1000 pln niz 5k dlatego piszę skargę że sie z jego decyzją nie zgadzam ponieważ zadnego komunikatu nie otrzymałem i proszę nie bronić sił wyższych tylko prawidłowo to rozpatrywać tak jak należy (screny dołączam niżej)

link: https://imgur.com/u3M9iv3

Dowód, który to potwierdza całe zajście: poinformowałem gracza że składam skarge

 


Ja, MultieS zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Edytowane przez MultieS
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, Police Officer III PerkuleZ.

18 minut temu, MultieS napisał:

koło mechanika san fierro (przy lotnisku) Sapd rozpoczął pościg za jakimś pojazdem, nie przejmowałem się tym ponieważ gdyby mnie scigał to otrzymałbym komunikat że to ja jestem ścigany

Pościg został rozpoczęty za Tobą, komunikat o nakazie zatrzymania musiałeś otrzymać, gdyż takowy został dwukrotnie nadany.

Spoiler

[2021-05-15 16:19:26] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi MultieS (tablice SF 56201) notując u niego prędkość 191 km/h.

[2021-05-15 16:19:33] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi MultieS (tablice SF 56201) notując u niego prędkość 173 km/h.

Po nakazach nie zatrzymałeś się ani na chwilę, po chwili skróciłeś i wskoczyłeś do tunelu Easter Tunnel co ewidentnie wskazywało już na ucieczkę. Był to także powód do nadania mandatu za łamanie zasad RP.

Nie dołączyłeś żadnych dowodów, które mogłyby wskazywać na to, że nakaz zatrzymania rzekomo nie został nadany (co i tak nie jest możliwe). Poza tym, wzór skargi jest niekompletny.

Pozdrawiam, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, MultieS napisał:

skracać mogę gdzie chce

Owszem, ale musisz się także liczyć z tego konsekwencjami.

 

3 minuty temu, MultieS napisał:

a co do nakazu ja nie mam dowodów bo nie wiedzialem ze bede potrzebował i w logach niestety juz nie miałem tego, skoro masz dowody załącz je niżej :)) 

Logi są załączone w mojej wypowiedzi wyżej, otwórz spoiler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to konsekwencje juz dostalem za skakanie tak ? tam było 800 coś pln doliczone do mantadu ale nie rp. skoro ty nie masz logów , ja też nic nie mam bo tez nie wiedzialem ze beda mi potrzebne wiec zobaczymy jak admini tą sytuacje rozwiążą. Chyba że zrobią tak jak z każdą skargą , że staną za wami murem ale no tak już na tym serwerze jest dlatego już nie jest 800 osób aktywnych tylko 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, MultieS napisał:

to konsekwencje juz dostalem za skakanie tak ? tam było 800 coś pln doliczone do mantadu ale nie rp. skoro ty nie masz logów , ja też nic nie mam bo tez nie wiedzialem ze beda mi potrzebne wiec zobaczymy jak admini tą sytuacje rozwiążą. Chyba że zrobią tak jak z każdą skargą , że staną za wami murem ale no tak już na tym serwerze jest dlatego już nie jest 800 osób aktywnych tylko 300.

Logi z nakazem zatrzymania są umieszczone w spoilerze w mojej pierwszej wypowiedzi. Może najpierw przeczytaj całą wypowiedź zanim dodasz następną. Jeżeli jednak nadal stanowi to problem to proszę bardzo:

[2021-05-15 16:19:26] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi MultieS (tablice SF 56201) notując u niego prędkość 191 km/h.

[2021-05-15 16:19:33] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi MultieS (tablice SF 56201) notując u niego prędkość 173 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty nie rozumiesz ze ja te twoje "logi z nakazem" widzialem ? dawaj screna a nie skopiowany tekst ile razy ci to mam powtarzać ? moze tym razem załapiesz o co chodzi a jak nie to żegnam z sapd. Tyle ode mnie czekam na rozwiązanie sytuacji 

ps. powiedz kolegą żeby ci więcej like dali pod postami zeby to jakoś wyglądało :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
42 minuty temu, MultieS napisał:

ale ty nie rozumiesz ze ja te twoje "logi z nakazem" widzialem ?

Sugerując się wypowiedzią, którą zacytuję poniżej śmiało mogę stwierdzić, że nie widziałeś.

 

Godzinę temu, MultieS napisał:

skoro ty nie masz logów

 

42 minuty temu, MultieS napisał:

dawaj screna a nie skopiowany tekst ile razy ci to mam powtarzać ?

Przepraszam bardzo. To Ty pisząc skargę powinieneś udowodnić że faktycznie nie miałeś nakazu zatrzymania (co i tak z pewnością jest kłamstwem), a nie ja Tobie. W tej sytuacji zrzut ekranu bądź nagranie nie jest potrzebne, logi są wystarczającym dowodem.

To moja ostatnia wypowiedź, wszystko już wyjaśniłem i dalsza kłótnia nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaah dobre dobre w takim razie co ty tu robisz w sapd ? bez dowodu dajesz mi mandat za cos czego nie "widzialem, zrobilem" haha czyli co mam rozumieć że to co sobie wybierzesz to mam to zapłacić ? bo hrabia miał taki kaprys ? haha nie nie kolego tak to nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

W dniu 15.05.2021 o 18:04, PerkuleZ. napisał:

[2021-05-15 16:19:26] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi MultieS (tablice SF 56201) notując u niego prędkość 191 km/h.

[2021-05-15 16:19:33] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi MultieS (tablice SF 56201) notując u niego prędkość 173 km/h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin