Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hubertus5, oskarżony przez  Norfuu


Norfuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Norfuu
Nick osoby oskarżonej: @Hubertus5
Powód napisania skargi: Zabranie auta na pp, auto było postawione za bazą organizacji do której należę i za zgodą @Sheeker moża było  postawić prywatne auta za bazą 
Dowody:  https://imgur.com/a/8Wpbjfq          https://imgur.com/a/MwZ6SJz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jeździłem z osobą pełnoprawną, która powiedziała, że auto mogę zabrać. Jestem adeptem i zapytałem osoby z wyższą rangą: @LemonLambo. Po zamyśle stwierdził on, że auto można zabrać. Auto nie było dopisane do org, wyglądało na porzucone. Było one całe rozwalone i zaparkowane ani nie symetrycznie ani nic, po prostu tak o (posiadam ss). Rozumiem, jest to mój błąd, zabrałem auto z posesji prywatnej organizacji, auto stało na pograniczu posesji. Nawet jeśli Pan z wyższą rangą powiedział, że można go zabrać, to Itak ja go zabrałem (on siedział na g) i jest to moja wina. Mogę zwrócić Panu @Norfuu wszelkie koszty związane z tym pojazdem (300 pln za wyciągnięcie + ew. koszty dojechania do pojazdu i rekompensata).
Przepraszam za sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem oznaczony w skardze więc też chciałbym się wypowiedzieć na ten temat.
Więc tak, jeździłem dzisiaj dłuższą chwilę z adeptem @Hubertus5, i zauważyliśmy według mnie auto nieprawidłowo zaparkowane, stało one na granicy posesji i nie należało do organizacji która jest właścicielem danej posesji(stało dalej od aut także nie przypisanych do organizacji, ale ich nie ruszaliśmy bo domyśliliśmy się że są one własnością członków organizacji) po dłuższej chwili stwierdziłem że auto można zabrać na parking policyjny i tak zrobiliśmy.
Jeżeli chodzi o samą decyzję o zabraniu pojazdu, to ja ją podjąłem, adept @Hubertus5 tylko auto zauważył i zabrał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin