Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na .Mich4U oskarżony przez GoroncyAdam


GoroncyAdam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: .Mich4U

Data i godzina zdarzenia: 16.05.2021r godzina 20:50

Pełen opis sytuacji: Podczas wyjścia przez funkcjonariusza z pojazdu potrąciłem go z jego winy ponieważ nie wychodzi się z pojazdu na drodze. Funkcjonariusz ten zabił mnie czego nie zdążyłem uchwycić na filmiku.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/UvReZQD                                            
                                                                                                                                                                                                     
Ja, GoroncyAdam zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ! Z tej strony Police Officer I .Mich4U z San Andreas Police Department.

Jako, iż jestem osobą oskarżoną to się wypowiem.

Zaczynając to na pewno nie ja Ciebie zabiłem, ponieważ nawet w Ciebie nie celowałem, mogę poprosić kogoś o sprawdzenie tego. Po tym jak mnie przejechałeś celowałem w opony. Na filmiku ewidentnie widać, że po tym jak wysiadłem z pojazdu gwałtownie ruszyłeś i ewidentnie celowo mnie przejechałeś. Przejechanie funkcjonariusza oznacza to, że naraziłeś moje - funkcjonariusza życie, dlatego w Twoim kierunku został przeprowadzony ostrzał. Skarga jest bez sensu, ponieważ na filmie widać doskonale, że przejechałeś mnie celowo.

Z poważaniem,

Police Officer I .Mich4U

Edytowane przez .Mich4U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin