Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Skarga na TwerkingMaster - oskarżony przez zth*


ziomtrio1076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: TwerkingMaster 
Data i godzina zdarzenia: 22.05.2021r. Około godziny 10:57/11.00
Pełen opis sytuacji: Siedziałem w radiowozie odrazu po zwinięciu mnie z dm'a. I gracz TwerkingMaster poprosił mnie o dokumenty, wtedy odegrałem ładnie rp potem gracz poinformował mnie że będzie 30min więzenia ja wtedy spytałem się czy da rade mandat, a on odpowiedział że nie więc napisałem coś w stylu że no dobra. Potem gracz zamiast wyłączyć MTD oraz oddać mi dokumentów poszedł do innego radiowozu i zaczą spisywać innego gracza. 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowodu nie mam ale napewno w logach by było. (Mogę podać cały log od godziny kiedy dałem mu dokumenty do godziny gdzie zawiną mnie do więzienia) 

 

 Ja, zth*  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

(Nie da się usunąć pogrubienia tekstu)

Edytowane przez zth*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III TwerkingMaster.

W porządku, więc zaczynając - od momentu mojego wejścia do radiowozu, dowiedziałem się, że zabiłeś jednego z naszych Officerów na strefie DM, tym samym poprosiłem o dokumenty i sprawdziłem twoje dane w bazie danych. Powiadomiłem Cię o karze, którą musisz odsiedzieć - w tym przypadku 30 minut więzienia, według taryfikatora więziennego. Zapytałeś mnie czy możesz otrzymać za takie wykroczenie mandat, odpowiedziałem, że nie możesz. Ale przechodząc do sedna skargi:

W dniu 22.05.2021 o 11:23, zth* napisał:

 wtedy odegrałem ładnie rp potem gracz poinformował mnie że będzie 30min więzenia ja wtedy spytałem się czy da rade mandat, a on odpowiedział że nie więc napisałem coś w stylu że no dobra. Potem gracz zamiast wyłączyć MTD oraz oddać mi dokumentów poszedł do innego radiowozu i zaczą spisywać innego gracza. 

Zatem tak, po sprawdzeniu Cię w bazie danych MDT, faktycznie nie oddałem Ci dokumentów. Patrząc na to, że zostałeś ukarany karą więzienia to patrząc ze strony IC (In-Character), otrzymałbyś swoje posiadane rzeczy przy sobie (wraz z dokumentami) dopiero po odsiedzeniu kary więzienia. Idąc dalej, po daniu Ci informacji nt. twojej kary, wysiadłem z radiowozu i podszedłem do radiowozu jednego z officerów, na którym stali gracze, podszedłem i jeden z nich został przeze mnie trafiony z Tasera, odszedłem z nim od radiowozu i puściłem dając mu szansę na rehabilitację. Kolejny gracz podszedł i zaczął "kopać" animacją w radiowóz, więc również dostał strzał z Taser'a i dałem mu szansę na uspokojenie się odchodząc od radiowozu i puszczając go, gracz wrócił i kopał w radiowóz dalej. Więc, ponownie gracz został zakuty, a następnie wsadzony do radiowozu. Całe te spisanie i ukaranie gracza mandatem zajęło: 2 minuty oraz 13 sekund.
Logi poniżej, w spoilerze.
 

Spoiler

[2021-05-22 11:02:02] [Output] : ✔ Wsadziłeś gracza KubusPuchatek. do pojazdu.
[2021-05-22 11:02:09] [Output] : TwerkingMaster [134]: Witam, Police Officer III TwerkingMaster, Police Department.
[2021-05-22 11:02:56] [Output] : TwerkingMaster [134]: Dobrze, z racji mute. Omijam RP o dokumenty.
[2021-05-22 11:03:18] [Output] : * TwerkingMaster przysuwa komputer pokładowy, następnie logując się do bazy danych MDT i wklepuje dane
[2021-05-22 11:04:15] [Output] : TwerkingMaster [134]: Mandat wyniesie 1950PLN, z racji, że posiadasz mute - 20 minut więzienia dla KubusPuchatek.

Czy naprawdę przeszkodziły Ci te dwie minuty tak bardzo, że musimy się teraz spotykać tu?

Pozdrawiam,

TwerkingMaster


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TwerkingMaster napisał:

Witam, Police Officer III TwerkingMaster.

W porządku, więc zaczynając - od momentu mojego wejścia do radiowozu, dowiedziałem się, że zabiłeś jednego z naszych Officerów na strefie DM, tym samym poprosiłem o dokumenty i sprawdziłem twoje dane w bazie danych. Powiadomiłem Cię o karze, którą musisz odsiedzieć - w tym przypadku 30 minut więzienia, według taryfikatora więziennego. Zapytałeś mnie czy możesz otrzymać za takie wykroczenie mandat, odpowiedziałem, że nie możesz. Ale przechodząc do sedna skargi:

Zatem tak, po sprawdzeniu Cię w bazie danych MDT, faktycznie nie oddałem Ci dokumentów. Patrząc na to, że zostałeś ukarany karą więzienia to patrząc ze strony IC (In-Character), otrzymałbyś swoje posiadane rzeczy przy sobie (wraz z dokumentami) dopiero po odsiedzeniu kary więzienia. Idąc dalej, po daniu Ci informacji nt. twojej kary, wysiadłem z radiowozu i podszedłem do radiowozu jednego z officerów, na którym stali gracze, podszedłem i jeden z nich został przeze mnie trafiony z Tasera, odszedłem z nim od radiowozu i puściłem dając mu szansę na rehabilitację. Kolejny gracz podszedł i zaczął "kopać" animacją w radiowóz, więc również dostał strzał z Taser'a i dałem mu szansę na uspokojenie się odchodząc od radiowozu i puszczając go, gracz wrócił i kopał w radiowóz dalej. Więc, ponownie gracz został zakuty, a następnie wsadzony do radiowozu. Całe te spisanie i ukaranie gracza mandatem zajęło: 2 minuty oraz 13 sekund.
Logi poniżej, w spoilerze.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

[2021-05-22 11:02:02] [Output] : ✔ Wsadziłeś gracza KubusPuchatek. do pojazdu.
[2021-05-22 11:02:09] [Output] : TwerkingMaster [134]: Witam, Police Officer III TwerkingMaster, Police Department.
[2021-05-22 11:02:56] [Output] : TwerkingMaster [134]: Dobrze, z racji mute. Omijam RP o dokumenty.
[2021-05-22 11:03:18] [Output] : * TwerkingMaster przysuwa komputer pokładowy, następnie logując się do bazy danych MDT i wklepuje dane
[2021-05-22 11:04:15] [Output] : TwerkingMaster [134]: Mandat wyniesie 1950PLN, z racji, że posiadasz mute - 20 minut więzienia dla KubusPuchatek.

Czy naprawdę przeszkodziły Ci te dwie minuty tak bardzo, że musimy się teraz spotykać tu?

Pozdrawiam,

TwerkingMaster


 

Witaj Ogólnie chodziło mi tylko o dokumenty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, TwerkingMaster napisał:

Zatem tak, po sprawdzeniu Cię w bazie danych MDT, faktycznie nie oddałem Ci dokumentów. Patrząc na to, że zostałeś ukarany karą więzienia to patrząc ze strony IC (In-Character), otrzymałbyś swoje posiadane rzeczy przy sobie (wraz z dokumentami) dopiero po odsiedzeniu kary więzienia.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin