Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Blikai. - oskarżony przez SzybkiTed


SzybkiTed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: Blikai.
    Data i godzina zdarzenia: 13:30 25.05.2021
    Pełen opis sytuacji: Chłop na mechaniku zaczyna bez słowa strzelać i zakuwać, po czym próbuje odgrywać RP, dodam że stałem z 2minuty na chodniku, nie miał żadnego powodu do strzelania czy chociażby sprawdzenia MTD.  Logłem bo gość jest typowym zwierzakiem. ps: Do momentu aż policja będzie bawić się w taką bojówę, mnie tu nie będzie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

 

 

image.png.c18a2f3b0da25c75fde1233a6f72e16b.png

 

                                                                                                                                                                                                                                        Ja, SzybkiTed zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 


 

Edytowane przez SzybkiTed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Detective I Blikai,
 

12 minut temu, SzybkiTed napisał:

Chłop na mechaniku zaczyna bez słowa strzelać i zakuwać, po czym próbuje odgrywać RP

[2021-05-25 13:22:54] [Output] : Blikai [144] [NIEOZ]: INVESTIGATIVE STAFF!!! GET ON THE GROUND RIGHT NOW!!!
[2021-05-25 13:22:56] [Output] : â’ľ Powalasz gracza SzybkiTed na ziemiÄ™.
[2021-05-25 13:22:59] [Output] : Tor033 [208] [NIEOZ]: GET ON THE GROUND RIGHT NOW!!! SanAndreas Police Department!!!

 

Piszesz, że zacząłem strzelać bez słowa, natomiast dostałeś jasny komunikat o poddaniu się który jest widoczny w powyższych logach z sytuacji. Zacząłeś uciekać więc zostałeś trafiony z Less Lethal Shotgun, ponieważ miałeś aż 3 wpisy, więc byłeś osobą która prawdopodobnie chciała by nam uciec.

14 minut temu, SzybkiTed napisał:

dodam że stałem z 2minuty na chodniku

Mam nagranie na którym jasno widać iż nie stałeś na chodniku tylko kilka centymetrów od maski mojego samochodu, prowadziłem z officerem @Tor033 zorganizowane zatrzymania, sprawdziłem Cię w MDT i okazało się że masz wpisy, więc przeszliśmy do zatrzymania, dodatkowo dysponuję nagraniem na którym widać jak stoisz przed moim samochodem a nie jak to napisałeś na chodniku.

 

16 minut temu, SzybkiTed napisał:

Logłem bo gość jest typowym zwierzakiem.

Czy ja Cie zwyzywałem albo cokolwiek? Napisałem ci tylko że jesteś zatrzymany na podstawie wpisów w MDT ([2021-05-25 13:23:28] [Output] : Blikai [144]: Jest Pan zatrzymany na podstawie wpisĂłw w MDT) i gdy wsadziłem Cię do pojazdu napisałeś : [2021-05-25 13:23:43] [Output] : SzybkiTed [295]: wiesz co sie rymuje z zĹ‚amana noga ? [2021-05-25 13:23:53] [Output] : SzybkiTed [295]: wale combat loga, po czym wyszedłeś ze serwer, zostałeś wsadzony przeze mnie przez PID do więzienia za wpisy  + 30 minut za relog więc razem wyszło 120 minut.
Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2021-05-25 13:22:54] [Output] : Blikai [144] [NIEOZ]: INVESTIGATIVE STAFF!!! GET ON THE GROUND RIGHT NOW!!!
[2021-05-25 13:22:56] [Output] : â’ľ Powalasz gracza SzybkiTed na ziemiÄ™. 

 

Sprawdziłeś mnie w MDT bez powodu, wyszedłeś z auta, odpaliłeś binda  [2021-05-25 13:22:54] [Output] : Blikai [144] [NIEOZ]: INVESTIGATIVE STAFF!!! GET ON THE GROUND RIGHT NOW!!! i po 2 sekundach od klikniecia bindu powalileś mnie strzelając do mnie. wszystko trwało 2 sekundy ... o jakiej ucieczce mówisz skoro czekałem na auto, nawet nie miałem czasu na ucieczke skoro twoje bindy i powalenie trwało 2 sekundy. Prowadziłeś zorganizowane zatrzymanie na gościu który wszedł na serwer 5minut przed tym jak przyjechałem na mechanika? na pewno nie na mnie. Nazwałem cię zwierzakiem, bo zachowujesz się jak typowy bojówkarz, a dusza artysty odpaliła się we mnie gdy zobaczyłem komedie z twojej strony. Tak jak mówię nie miałeś żadnych podstaw do sprawdzania MDT, a ja nie miałem powodu do ucieczki bo nie sądziłem że kierujesz te "szybkie jak strzelił" zatrzymanie w moją stronę.

 

 

Edytowane przez SzybkiTed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin