Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Broszko


zerowania.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KacperG12

Login z serwera: KacperG12

Nick osoby oskarżonej: Broszko

Powód napisania skargi: Strzelanie po oponach, uszkodzenie ich oraz nie zapłacenie za wyrządzone szkody dowód: https://imgur.com/a/mhMQE4T

Opis sytuacji: Jechałem sobie a tu nagle widzę, że VenomeQ strzela do jechających graczy, no i zauważyłem oskarżonego który oddał kilka strzałów w moje opony i mam 2 uszkodzone opony, za które dotąd nie oddał mi pieniędzy i z tego powodu jest ta skarga napisana.

Coś od siebie: Apeluję o oddanie mi pieniędzy za opony 2 przebite czyli rekompensaty oraz ewentualnie ukaranie oskarżonego.

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/gallery/yabiOP9

 

Ps. Jak wbijecie 50 reakcji 4Fun pojawi się kolejna część, a tym czasem do zobaczenia.

Edytowane przez KacperG12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, Detective III Broszko z San Andreas Police Department. Nie wiem dlaczego napisałeś tą skargę ale dobrze, wypowiem się w niej. Dostałeś ostrzał za zgodą Supervisora za liczne tarany, utrudnianie pościgu, jeźdzenie za kordonem itp. Czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Broszko napisał:

Witam, Detective III Broszko z San Andreas Police Department. Nie wiem dlaczego napisałeś tą skargę ale dobrze, wypowiem się w niej. Dostałeś ostrzał za zgodą Supervisora za liczne tarany, utrudnianie pościgu, jeźdzenie za kordonem itp. Czekam na wypowiedź zarządu.

1. Nie taranowałem nikogo 2. Nie utrudniałem pościgu 3. Jeździłem za "kordonem" ale inni gracze też jeździli, poza tym mam nagranie z dzisiaj w twojej roli głównej jak łamiesz zasadę KRD na służbie mogę zresztą pokazać jak ktoś by chciał z łamania KRD a no i jakiś dowód poprosze że popełniłem zarzucone mi czyny

Edytowane przez KacperG12
tak se o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin