Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ODCHODZĘ


Croatian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4Life nie padnie, przestań opowiadać bzdury.

I na dwór mam w środku nocy wychodzić? Pomyśl . . .

 

A Ty Igols*, PIDzie 168, nie wierzę, po prostu nie wierzę w to - [1] przeszedłeś na najgorszy serwer - serwer, który ma spiny z naszym 4Life. 

[1] b48QNCi.png

Wstyd jest mi z Ciebie. Myślałem, że jesteś po naszej stronie, a Ty nas zostawiłeś na lodzie dla konkurencji.

I Ci powiem tak: moja sprytna osoba wszystko wyłapie, ze mną nie ma żartów.

I mi to wisi w głębokim poważaniu że mam autyzm.

 

Dobranoc.

BOŻE! Co Cię to obchodzi, gdzie on gra? Gra tam gdzie mu się podoba a nie Ty mu będziesz mówił. . . Ogarnij się, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probujac-sie-nie-smiac-12460806.gif

Nie zachowuj się jak jakiś support że wszędzie się wtrącasz. Jak wiem to chyba nie dostaniesz już szansy na supporta i pogódź się z tym i nie wtrącaj się we wszystkie sprawy nie związane z Tobą. To igolsa sprawa gdzie pójdzie na serwer oby miał jakąś przyjemność z gry, a jak gra tu długo to serwer powoli zaczynał mu się nudzić nie prawda? Polecam Ci zastanowić się nad swoim zachowaniem. 

 

 

 

Życzę powodzenia igols kumplu! Do zobaczenia kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech se gra gdzie chce nikt za nim plakac nie bedzie ;p

 

:)

 

No siema, ale jak idziesz na ten serwer, co napisałeś eluwa, to szkoda strzępić ryja.

 

No . . . :(

 

BOŻE! Co Cię to obchodzi, gdzie on gra? Gra tam gdzie mu się podoba a nie Ty mu będziesz mówił. . . Ogarnij się, Pozdrawiam.

 

No nie wiem.

 

Nie zachowuj się jak jakiś support że wszędzie się wtrącasz. Jak wiem to chyba nie dostaniesz już szansy na supporta i pogódź się z tym i nie wtrącaj się we wszystkie sprawy nie związane z Tobą. To igolsa sprawa gdzie pójdzie na serwer oby miał jakąś przyjemność z gry, a jak gra tu długo to serwer powoli zaczynał mu się nudzić nie prawda? Polecam Ci zastanowić się nad swoim zachowaniem. 

 

No co ty nie powiesz? :)

 

Oj knx, knx gdybyś miał tutaj bana poszedłbyś tam tak jak ostatnio.. "taka prawda".

 

Skad taka pewność?

 

Dobra, to mój ostatni post tutaj. Szkoda mi tylko gracza.

 

Miłej niedzielki życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Life nie padnie, przestań opowiadać bzdury.

I na dwór mam w środku nocy wychodzić? Pomyśl . . .

 

A Ty Igols*, PIDzie 168, nie wierzę, po prostu nie wierzę w to - [1] przeszedłeś na najgorszy serwer - serwer, który ma spiny z naszym 4Life. 

[1] b48QNCi.png

Wstyd jest mi z Ciebie. Myślałem, że jesteś po naszej stronie, a Ty nas zostawiłeś na lodzie dla konkurencji.

I Ci powiem tak: moja sprytna osoba wszystko wyłapie, ze mną nie ma żartów.

I mi to wisi w głębokim poważaniu że mam autyzm.

 

Dobranoc.

Ej ku**a jak masz jakiś problem, chcesz się użalać to wy********j stąd. I tak nitk cię nie chce. A szkoda to się rconom zrobiła jak dali ci ku**a nwm już którą szanse. Kogut, jabłko gó**o z du*y wy********j kurwo stąd.

54947fd235d2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ku**a jak masz jakiś problem, chcesz się użalać to wy********j stąd. I tak nitk cię nie chce. A szkoda to się rconom zrobiła jak dali ci ku**a nwm już którą szanse. Kogut, jabłko gó**o z du*y wy********j kurwo stąd.

54947fd235d2.png

jaki niebezpieczny ziomeczek XDD + to jest prawda PIDowcu 63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS finał:  dostał kolejką moda od ota na 14 dni za mega obrażanie mojej osoby.

Teraz za 2 pkt. warnów może być kolejka moda na: 14 godzin, 7 dni, lub 14 dni. :)

 

A ja kończę dyskusję z Wami. Żegnam . . .

I co podnieca cię to? Boże. Może nam jeszcze wypiszesz na ile są kolejki moda wielki "znawco 4lifa"? Dobrze zrobiłem że odszedłem. Przynajmniej nie bd musiał się kłócić z takim czymś jak ty. 

 

PS. Jeszcze jedno. Na py. była taka beka z cb na /atc że byś już na każdego miał "focha" xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin