Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Robson002 - oskarżony przez Muflus


Muflus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Robson002
Data i godzina zdarzenia: 17:55 dnia 01.06.2021r.
Pełen opis sytuacji: No stałem w kolejce na G1 przez laga staranowałem lekko gracza i zapłaciłem za szkody oraz jechałem za nim na mechanika. Gracz jechał z 3-5 sekund przede mną(widać na nagraniu jak elegy skręca w prawo na początku od razu po moim skręcie w lewo) i jakoś tego gracza Robson mógł przepuścić, a mnie nie no i można zauważyć tutaj ewidentne złamanie oraz nieznajomość KRD przez PO III Robson002. Niżej zamieściłem dowody na nieznajomość przez policjanta KRD gdyż jeszcze twierdził, że to on ma rację.
Chce tylko się dowiedzieć dlaczego kolega twierdzi, ze to on miał pierwszenstwo oraz nie chciałbym aby w PD jeździli ludzie którzy nie znają KRD, gdzie nawet w dokumentach KRD które są w dziale SAPD na forum jest napisane coś takiego:

Cytat

§4. Na skrzyżowaniach dróg w kształcie litery "T" obowiązek ustąpienia pierwszeństwa ma uczestnik poruszający się drogą prostopadłą do prostej drogi.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Film oraz urywek wiadomości prywatnych po sytuacji z funkcjonariuszem.
W spoilerze wiadomości prywatne gdzie Robson002 tłumaczy, że to ja nie znam KRD oraz twierdzi jak jest. (Przepraszam za te polskie znaki ale nie wiem czy da się jakoś inaczej to odczytać z polskimi znakami)

Spoiler

[2021-06-01 17:50:05] [Output] : >> Robson002 [394]: jak coĹ› to moĹĽe doucz siÄ™ tego KRD bo chyba sie nie znasz
[2021-06-01 17:50:25] [Output] : << Robson002 [394]: Oj Panie to ty chyba nei znasz ;/
[2021-06-01 17:50:34] [Output] : >> Robson002 [394]: z prawej masz pierwszenstwo na skrzyĹĽowaniu
[2021-06-01 17:51:12] [Output] : << Robson002 [394]: skrzyżowanie T kształtne, na wszystkich jedniach masz ograniczenie do 60 więc wchodzi za
[2021-06-01 17:51:53] [Output] : << Robson002 [394]: prawej ręki a kto był po prawej? radiowóz więc proszę nie mów że ktoś sie nie zna samemu
[2021-06-01 17:52:03] [Output] : << Robson002 [394]: nie znajÄ…c sie
[2021-06-01 17:52:40] [Output] : >> Robson002 [394]: Ale prawa ręka działa na skrzyzowaniu + a nie na T xD
[2021-06-01 17:53:34] [Output] : << Robson002 [394]: Zasada działa wszędzie chyba że masz znaki inaczej mówiący lub większe ograniczenie na dr
[2021-06-01 17:55:09] [Output] : << Robson002 [394]: więc prosze sie cieszyć ze ne zatrzymałem/nei napisałem reporta lub poprostu nie chciałem ka
[2021-06-01 17:55:13] [Output] : >> Robson002 [394]: xDDDDDD
[2021-06-01 17:55:14] [Output] : << Robson002 [394]: kasy na naprawe*
[2021-06-01 17:55:19] [Output] : >> Robson002 [394]: No to siÄ™ pocieszysz skargÄ… pewnie
[2021-06-01 17:56:13] [Output] : >> Robson002 [394]: elegy przedemną potwafiłeś puścić a jakoś mnie to już nie :D po prostu nie zauwazyles ciezkosie.
[2021-06-01 17:56:16] [Output] : >> Robson002 [394]: przyznac tak?
[2021-06-01 17:56:32] [Output] : >> Robson002 [394]: No trudno


Ja, Muflus zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Muflus
Chce tylko się dowiedzieć dlaczego kolega twierdzi, ze to on miał pierwszenstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer III Robson002

Cytat

można zauważyć tutaj ewidentne złamanie oraz nieznajomość KRD przez PO III Robson002. Chce tylko się dowiedzieć dlaczego kolega twierdzi, ze to on miał pierwszenstwo oraz nie chciałbym aby w PD jeździli ludzie którzy nie znają KRD

Proszę Ciebie abyś nie dawał osądów po tak małej ilości sytuacji, każdy może popełnić błąd. Ten nie popełni błędu co nic nie robi, w ten sam co ty robisz mógłbym wysnuć tezę : Osoby, które nie znają regulaminu składania skarg nie powinny składać skarg, gdyż nie masz pełnego wzoru ;)

 

Co do sytuacji

Cytat

 na nagraniu jak elegy skręca w prawo na początku od razu po moim skręcie w lewo) i jakoś tego gracza Robson mógł przepuścić,

Pojazd przejechał zanim znalazłem się na skrzyżowaniu [1sec]

Cytat

 

Co do samej sytuacji to jako kierowca z kilku letnim doświadczeniem wziąłem skrzyżowanie na logikę z KRD z życia realnego czyli:

obraz_2021-06-01_185122.png

Według tego ja miałem pierwszeństwo na ów skrzyżowaniu [ to też jak widać w dowodzie z pm,  to opisałem co widać wyżej]. Jednak wchodzi tutaj paragraf 4 serwerowego KRD, który jest odwrotny co do KRD z realnego życia, więc tutaj popełniłem błąd.

Edytowane przez Robson002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc tak, za szybko się pośpieszyłem z skopiowaniem i skopiowałem wzór wkleiłem go oraz zacząłem czytać regulamin a tej małej notki nie zauważyłem.

Pisząc to faktycznie się przyznałeś ale wtedy bardziej zirytowało mnie to, iż stwierdziłeś, że masz racje a jednak tak nie jest bo tu rządzi prawo serwerowe a nie realne.

Cytat

Jednak wchodzi tutaj paragraf 4 serwerowego KRD, który jest odwrotny co do KRD z realnego życia, więc tutaj popełniłem błąd.


O to właśnie mi chodziło z tym, że to nie Ja złamałem a właśnie Ty, ale może zapomniałeś o tym punkcie na tamtą chwilę. Bo według realnego KRD to zasada prawej ręki obowiązuje wszędzie gdzie nie ma znaków oraz sygnalizacji.

Spoiler

DpzURLd.png

Teraz już wiem jaki był twój tok myślenia w tamtym momencie....
Ze swojej strony uważam za wyjaśnione dlaczego stało się tak a nie inaczej jednak zawsze należy pamiętać co się czytało przy dołączaniu do frakcji albo chociażby spojrzeć jeżeli się nie pamięta a potem prowadzić rozmowę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin