Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Paul2eu - oskarżony przez Aszak.


aszak.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: @Paul2eu
    Data i godzina zdarzenia: 02.06.2021, ok.  1945
    Pełen opis sytuacji: 
Niegodne reprezentowanie frakcji.

Toczyliśmy rozmowy na serwerze Discord który w żadnym stopniu nie jest powiązany z platformą MTA, a regulamin tego serwera jasno mówi że wszystko co tam się dzieję jest w celach humorystycznych i treści tam zamieszczone należy przyjmować z dystansem.
Użytkownik @Paul2eu został wyrzucony z serwera ponieważ nie przestrzegał regulaminu (etc. zbyt dosadnie brał słowa zamieszczone na tym DC do siebie, w celu ukrócenia jego nerwów, dla jego dobra został z niego wyrzucony.)

Kontynuując powyższą historię, z racji iż posiadam funkcję administratora na tym serwerze oskarżony zaatakował mnie prywatnymi wiadomościami z informacją że został zbanowany  bez powodu.
Należy pamiętać że jest różnica pomiędzy wiadomościami prywatnymi a serwerem przystosowanym do "disowania" się, który

 posiada swój regulamin, a bez jego akceptacji nie posiada się wglądu do istniejących dla osób zweryfikowanych kanałów.

W wiadomościach prywatnych zostałem nazwanym m.in.
CYTUJE:
" wstydzisz się swojej ulanej mordy" - według oskarżonego to dlatego nie pokazuję swojej twarzy na " Pokarz swoją twarz ".
" Chyba ci się w głowie poprzewracało " - cytat nawiązuje do "linczowania" poglądów seksualnych.
"udajesz takiego jakim nie jesteś" - oskarżony ocenia moją osobę przez pryzmat WYKREOWANEJ postaci w grze komputerowej.
Cytaty są nieco przekształcone w celu chronienia się przed ujawnieniem prywatnych wiadomości.
przedstawione cytaty to naprawdę łagodne wyrazy jakimi mnie obdarowano podczas tej rozmowy, więcej do wglądu na ss'ach które wyśle osobie rozpatrującej.

Moja persona poczuła się urażona.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Z racji iż są to wiadomości objęte art. 23 kodeksu cywilnego podeślę je w wiadomości prywatnej osobie rozpatrującej.

 


Ja, Aszak. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant I Paul2eu

Od samego początku konwersacja prywatna polegała na takiej samej zasadzie tak jak na waszym serwerze discord, czyli w ogóle nie związana z serwerem 4life, nagle postanawiasz odwrócić kota ogonem pisząc tą skargę, nagle gdy chciałem wyjaśnić sytuację ty zacząłeś grać osobę którą nie jesteś, nagle z osoby która gnębi innych, wyzywa wszystkich, poczynając od zwykłych graczy, kończąc na członkach ekipy serwera,  nagle postanowiłeś wytaczać argumenty które sądząc po twoim zachowaniu na serwerze oraz na discordzie są sprzeczne.

Odnosząc się do cytatów po kolei

Ad.1 

Chyba posiadasz niską samomocene jeżeli odebrałeś to tak jak piszesz to w skardze, pokazujesz jak łatwo jest się śmiać z innych nie patrząc nawet na siebie i swoje zachowanie, jeżeli nie chcesz brac udziału w zabawie "pokaz swoją twarz " to nie wysyłaj tam zdjęcia, lecz nie przysługuje ci prawo aby śmiać się z innych.

Ad.2

Cytując "na pewno bym ci sie spodobal". W tym oto zwrocie do mnie określiłeś mnie jako homoseksualistę, zwrot który użyłem nie był obraźliwy, kolejny raz powtarza się pierwsze zdanie z ad.1 czyt. niską samoocena. Poprostu nie rozumiem co ci do moich preferencji seksualnych, szczególnie że jest to moja sprawa całkowicie prywatna do której raczej nie powinieneś mieć żadnych interesów w tej sprawie, także nie wiem co miałeś na myśli pisząc iż jestes "przystojny" wychodzi z tego tylko i wyłącznie prowokacja.

Ad.3 

Posiadasz rację 50/50 jedna połowa stanowi to ze miałem okazję wyjaśniać kilka spraw z wami na mumblu i posiadam oraz nie tylko ja opinie na twojej osobie, dziecinne zachowania, szukanie najmniejszego błędu w całości. Oraz arogancki stosunek, potwierdzi to wiele osób z naszej frakcji.

Podsumowując przed jakimkolwiek powstaniem tej skargi, z resztą która napisałeś z nudów, sam mi się do tego przyznałeś, zostało ci przedstawione to samo co jest na waszym discordzie, w skrócie nasza rozmowa była czysto prywatna beż nawiązywania do serwera 4life, jedyne nawiązanie było do serwera "Kinder mafia " a  z tego co wiem nie ma tem serwer nic wspólnego nawet z mta(pomijając fakt iż są tam zamieszczane zniesławienia administracji, frakcji, graczy i ich rodzin, nagrania z właśnie serwera 4life).

Kolejnym faktem jest to ze konwersacja odbyła się podczas mojej nocnej zmiany, i ten oto fakt wykorzystał oskarżający usuwając swoje wypowiedzi tak aby pokazać ze jest on wzorowym graczem.

Lecz co się okazuje oskarżający prawdopodobnie ciągle mści się za swoje wydalenie z frakcji.

Tutaj pisząc skargę o jazdę na przebitej oponie, oraz rzekome złamanie KRD nie mając na to dowodu.

Kolejna skarga z twojej strony która potwierdza to iż patrzysz tylko na błędy innych , nie analizując ich tak naprawdę. Przypomne ci tylko ze nikt nie jest idealny lecz Tutaj czysto widać że zawsze ty musisz mieć racje. 

Trzeci i ostatni dowod kreujący twoja osobę czyli zwykle prowokacje i czekanie na najmniejszy błąd, jak widać nie spodobało ci się to ze wykorzystałem metodę z waszego dc.

 

Słowami konca, tak przyznaje się do winy, lecz rozmowa która miała miejsce była czysto prywatna nie majaca żadnego powiązania z frakcja oraz innymi osobami.

Za wszelką interpunkcję przepraszam,  piszę to z telefonu i to w pracy, po południu zamieszcze ssy z owego discorda, oraz inne pokazujące osobę oskarżającego

Oczekuję na rozpatrzenie ES, do tego czasu dodam tylko ss-y o których wspomniałem wcześniej.

Edytowane przez Paul2eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paul2eu napisał:

Uszanowanie, Sergeant I Paul2eu

Od samego początku konwersacja prywatna polegała na takiej samej zasadzie tak jak na waszym serwerze discord, czyli w ogóle nie związana z serwerem 4life, nagle postanawiasz odwrócić kota ogonem pisząc tą skargę, nagle gdy chciałem wyjaśnić sytuację ty zacząłeś grać osobę którą nie jesteś, nagle z osoby która gnębi innych, wyzywa wszystkich, poczynając od zwykłych graczy, kończąc na członkach ekipy serwera,  nagle postanowiłeś wytaczać argumenty które sądząc po twoim zachowaniu na serwerze oraz na discordzie są sprzeczne.

Odnosząc się do cytatów po kolei

Ad.1 

Chyba posiadasz niską samomocene jeżeli odebrałeś to tak jak piszesz to w skardze, pokazujesz jak łatwo jest się śmiać z innych nie patrząc nawet na siebie i swoje zachowanie, jeżeli nie chcesz brac udziału w zabawie "pokaz swoją twarz " to nie wysyłaj tam zdjęcia, lecz nie przysługuje ci prawo aby śmiać się z innych.

Ad.2

Cytując "na pewno bym ci sie spodobal". W tym oto zwrocie do mnie określiłeś mnie jako homoseksualistę, zwrot który użyłem nie był obraźliwy, kolejny raz powtarza się pierwsze zdanie z ad.1 czyt. niską samoocena. Poprostu nie rozumiem co ci do moich preferencji seksualnych, szczególnie że jest to moja sprawa całkowicie prywatna do której raczej nie powinieneś mieć żadnych interesów w tej sprawie, także nie wiem co miałeś na myśli pisząc iż jestes "przystojny" wychodzi z tego tylko i wyłącznie prowokacja.

Ad.3 

Posiadasz rację 50/50 jedna połowa stanowi to ze miałem okazję wyjaśniać kilka spraw z wami na mumblu i posiadam oraz nie tylko ja opinie na twojej osobie, dziecinne zachowania, szukanie najmniejszego błędu w całości. Oraz arogancki stosunek, potwierdzi to wiele osób z naszej frakcji.

Podsumowując przed jakimkolwiek powstaniem tej skargi, z resztą która napisałeś z nudów, sam mi się do tego przyznałeś, zostało ci przedstawione to samo co jest na waszym discordzie, w skrócie nasza rozmowa była czysto prywatna beż nawiązywania do serwera 4life, jedyne nawiązanie było do serwera "Kinder mafia " a  z tego co wiem nie ma tem serwer nic wspólnego nawet z mta(pomijając fakt iż są tam zamieszczane zniesławienia administracji, frakcji, graczy i ich rodzin, nagrania z właśnie serwera 4life).

Kolejnym faktem jest to ze konwersacja odbyła się podczas mojej nocnej zmiany, i ten oto fakt wykorzystał oskarżający usuwając swoje wypowiedzi tak aby pokazać ze jest on wzorowym graczem.

Lecz co się okazuje oskarżający prawdopodobnie ciągle mści się za swoje wydalenie z frakcji.

Tutaj pisząc skargę o jazdę na przebitej oponie, oraz rzekome złamanie KRD nie mając na to dowodu.

Kolejna skarga z twojej strony która potwierdza to iż patrzysz tylko na błędy innych , nie analizując ich tak naprawdę. Przypomne ci tylko ze nikt nie jest idealny lecz Tutaj czysto widać że zawsze ty musisz mieć racje. 

Trzeci i ostatni dowod kreujący twoja osobę czyli zwykle prowokacje i czekanie na najmniejszy błąd, jak widać nie spodobało ci się to ze wykorzystałem metodę z waszego dc.

 

Słowami konca, tak przyznaje się do winy, lecz rozmowa która miała miejsce była czysto prywatna nie majaca żadnego powiązania z frakcja oraz innymi osobami.

Za wszelką interpunkcję przepraszam,  piszę to z telefonu i to w pracy, po południu zamieszcze ssy z owego discorda, oraz inne pokazujące osobę oskarżającego

Wszystko co tutaj napisałeś nic nie wniosło.
Należąc do frakcji reprezentujesz ją nawet po za jej granicami.

Screeny które zamieścisz z Serwera Discord nic nie wniosą, ponieważ Serwer discord o którym mowa nie jest powiązana z platformą MTA, a jego regulamin jasno mówi co tam można a co nie, sam go zaakceptowałeś, na co oczywiście posiadam dowód, przyjąłeś do swojej wiadomości zasady tam panujące, nie wiem po co o owym serwerze wspominasz, skoro cała "akcja działa się w prywatnych wiadomościach.

Ponadto nie usunąłem swojej ŻADNEJ wiadomości w prywatnych wiadomości, natomiast ty tak, na co posiadam dowody.

Odróżnij proszę serwer na którym panują zasady od wiadomości prywatnych.

Co do śmiania się z twarzy innych, przysługuje mi takie prawo ponieważ panuje wolność słowa i mogę wystawić subiektywną opinię na jego temat, skoro świadomie poakazał się w internecie.

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paul2eu napisał:

Udowodniłem poprzednimi twoimi skargami na officerow ze nie można tobie ufać, także nie rozumiem tej wypowiedzi.

Jasne, jeśli mnie rozpatrujący o to poprosi to przedstawię na to twarde dowody, w tym momencie wprowadzasz potencjalnego rozpatrującego w błąd. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aszak. napisał:

wprowadzasz potencjalnego rozpatrującego w błąd. :) 

Ssy które posiadasz nie posiadają zapewne mojej jednej wiadomości,  która określała warunki naszej rozmowy,były one identyczne co do regulaminu na serwerze "Kinder mafia"

Także jedyna osoba która wprowadza w blad jestes ty, lecz nie jest to pierwszy raz

received_193210226016107.webp

Edytowane przez Paul2eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paul2eu napisał:

Ssy które posiadasz nie posiadają zapewne mojej jednej wiadomości,  która określała warunki naszej rozmowy,były one identyczne co do regulaminu na serwerze "Kinder mafia"

received_193210226016107.webpNiedostępne

Ja nie zaakceptowałem żadnych twoich warunków, natomiast ty nasz regulamin zaakceptowałeś, widzę że nie widzisz złotego środka, zastanów się nad ogółem sytuacji.

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Paul2eu napisał:

"Zloty środek" który tak naprawdę nie posiada żadnego znaczenia, ubzdurales sobie w głowie ze możesz robić wszystko,  łącznie z wyzywaniem administracji, inaczej by się sprawa miała gdyby zostało to zgłoszone jako zniesławienie, oczekuje na wypowiedź ES

Widzę że nadal nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paul2eu napisał:

Ssy które posiadasz nie posiadają zapewne mojej jednej wiadomości,  która określała warunki naszej rozmowy,były one identyczne co do regulaminu na serwerze "Kinder mafia"

Także jedyna osoba która wprowadza w blad jestes ty, lecz nie jest to pierwszy raz

received_193210226016107.webpNiedostępne

Tak dla twojej wiadomości, nie wiesz jakie ssy posiadam z tego co widzę, więc może Cię poinformuję, cała nasza rozmowa prywatna została odpowiednio zabezpieczona, tak aby nie dalo się zarzucić modyfikacji czy próby zamydlenia komukolwiek oczu, jeszcze raz może wspomnę, aby rozpatrujący to zauważył, twierdzisz że nie usunąłeś żadnych wiadomości, tak więc posiadam dowody na próbę  wprowadzenia w błąd rozpatrującego w celu uniknięcia kary.

 

12 godzin temu, Paul2eu napisał:

Udowodniłem poprzednimi twoimi skargami na officerow ze nie można tobie ufać, także nie rozumiem tej wypowiedzi.

Nie zmienia to faktu że w każdym osobnym wniosku należy być bezstronnym, więc te słowa są rzucone na wiatr, inaczej, rozpatrujący nie może wydać werdyktu tej skargi przez pryzmat stosunków jakie panują między nami.
Apropo stosunków między nami, ja twojej osoby nie oceniłem, ponieważ znamy się jedynie z internetu ( i to przelotnie ), nigdy nie mieliśmy okazji porozmawiać dlużej niż 5 minut na kanale głosowym więc nie mów mi czy można mi ufać czy też nie ponieważ po prostu mnie nie znasz, nie psuj mi reputacji ;) 

P.S. To że ktoś bezmyślnie wrzuca swoje zdjęcia do internetu to już problem osoby która na tym zdjęciu się znajduję.

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aszak. napisał:

zmienia to faktu że w każdym osobnym wniosku należy być bezstronnym, więc te słowa są rzucone na wiatr, inaczej, rozpatrujący nie może wydać werdyktu tej skargi przez pryzmat stosunków jakie panują między nami.

Tak,, lecz tak jak wspomniałem wcześniej,większość twoich skarg jest pisana prawdopodobnie przez uraz do frakcji, każde twoje słowo które aktualnie piszesz jest mało  wiarygodne i nigdzie nie wspomniałem o naszych stosunkach, bo ich nie ma, z twoja osobą chciałem tylko wyjaśnić mojego bana na dc, lecz niestety zaczęły się prowokacje z twojej strony,  ale w końcu nie jest to pierwszy raz z twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Paul2eu napisał:

Tak,, lecz tak jak wspomniałem wcześniej,większość twoich skarg jest pisana prawdopodobnie przez uraz do frakcji, każde twoje słowo które aktualnie piszesz jest mało  wiarygodne i nigdzie nie wspomniałem o naszych stosunkach, bo ich nie ma, z twoja osobą chciałem tylko wyjaśnić mojego bana na dc, lecz niestety zaczęły się prowokacje z twojej strony,  ale w końcu nie jest to pierwszy raz z twojej strony.

wielkie XD
Ani razu Ciebie nie sprowokowałem w wiadomości prywatnej.
Z resztą, jak wyślę ssy z rozmowy os. rozpatrującej to się o tym przekona.

16 godzin temu, Paul2eu napisał:

Udowodniłem poprzednimi twoimi skargami na officerow ze nie można tobie ufać, także nie rozumiem tej wypowiedzi.

Nie oceniasz mojej osoby? to przeczytaj cytat wyżej.

Chciałeś tylko wyjaśnić bana na DC? "WYJAŚNIĆ" Dlatego też to już w pierwszym zdaniu którym zapoczątkowałeś naszą konwersację na Discordzie w dziale prywatnych wiadomości mniej więcej tak:
CYTUJE:
" Jak widać masz mentalnie 12 lat, wzywacie a sam k****** j***** gruba co siedzi przed komputerem cykasz się odzywac tylko wyrzucasz z DC, nawet mi cie nie żal ś******"
Cytat nieco zmodyfikowany od oryginalnego lecz przekaz jest identyczny :) 

Na cytat przeze mnie przedstawiony posiadam dowód, bo oskarżony że tak powiem " usuń wiadomość " xD

W cytacie widać że stwierdzasz że cię wyzywamy, na serwerze discord nie powiązanym z platformą MTA, i sam świadomie zatwierdziłeś regulamin tego serwera, co za tym idzie WIEDZIAŁEŚ że wszystko co tam się dzieje jest w celach humorystycznych i nikt nikogo nie ma na celu urazić, a treści należy nie brać na poważnie.
Nie będę Cię oficjalnie oceniał, ale oceniam twoją wykreowaną postać w internecie na osobę która rzuca słowa na wiatr, akceptujesz regulamin który później masz za przeproszeniem gdzieś i wyciągasz takie rzeczy na takie fora jak te, jeszcze raz Ci przypomnę że to nic nie wniesie bo, powtórzę, serwer jest przystosowany do tego aby śmiać się z różnych rzeczy, a akceptując regulamin musisz być świadom że będą tam treści o których mowa w regulaminie który ZAAKCEPTOWAŁEŚ.

 

Edytowane przez Aszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin