Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja w szeregi organizacji Family Drivers Czerwiec-Lipiec 2021

Rekomendowane odpowiedzi

dm3iyy9.png

Rekrutacja do organizacji Family Drivers została OTWARTA.

Witamy serdecznie, z dniem dzisiejszym zostaje otwarta rekrutacja do organizacji o nazwie - Family Drivers.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą organizacje.

Miłego czytania, i zapraszamy również do składania podań.

vALQ4U2.png

- Miłą, rodzinną atmosferę

- Wysokiej klasy pojazdy organizacyjne

- Wspólną zabawę

Pojazdy, które oferujemy: Infernus 2.2, 2x Bullet 2.2, Cheetah 2.2, Sabre Sport 2.4, Turismo 2.2 i wiele, wiele więcej.

zvHnLly.png

- Skończone 15 lat.

- Minimum 100 godzin spędzonych na serwerze.

- Minimum 1000 Life-Points'ów (LP)

- Zapoznanie się z regulaminem organizacji.

- Komunikator Discord.

JcAw3fM.png

(( Wzór jest w spoilerze ))

Spoiler

Login:
Nick:
Imię:
Ilość Life Points (LP):
Ilość spędzonych godzin na serwerze:
Identyfikator Discord: 
<Podaj swój identyfikator discord, przykład: Pawi#9231>
Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: <Tak/Nie>
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: <Tak/Nie>
Dlaczego właśnie nasza organizacja?:
Coś o sobie (minimum 4 zdania):

Wspominanie zarządowi o rekrutacji lub o rozpatrzenie podania jest równoznaczne z jego odrzuceniem.

W momencie, gdy podanie zostanie przyjęte, pod postem osoby pojawi się odpowiednia informacja.

Zachęcamy do składania podań i pozostawienia po sobie 4Love w tym poście co znacznie zwiększy Waszą szansę na dostanie się do organizacji.

Planowane zamknięcie rekrutacji: 31.08.2021 - 23:59

Wraz z całym zarządem życzymy wszystkim piszącym powodzenia!

Edytowane przez Krop
Odnośnik do odpowiedzi

Login: Franklin420
Nick: Zamaskowany_4
Imię: Szymon

Ilość Life Points (LP): 4613
Ilość spędzonych godzin na serwerze: 687h
Identyfikator Discord: 
<Podaj swój identyfikator discord, przykład: Pawi#9231> novsz#6862
Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: <Tak/Nie> Tak
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: <Tak/Nie> Tak
Dlaczego właśnie nasza organizacja?: Ponieważ wyróżnia się, słyszałem o niej dużo dobrych słów i jest aktywna.
Coś o sobie (minimum 4 zdania): Siema, nazywam się Szymon mam 17 lat. Interesuje się jazdą na deskorolce oraz sk8. Wolny czas poświęcam na mta, jestem osobą pomocną, obowiązkową oraz punktualną. Nie szukam konfliktów a staram się je rozwiązywać jak tylko potrafię, no i lubię też śmigać elegy.

Odnośnik do odpowiedzi

Login:  Tjutule
Nick:   Tjutle*
Imię:   Olaf

Ilość Life Points (LP):  6774
Ilość spędzonych godzin na serwerze: 654
Identyfikator Discord: Tjutle*#5162

Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: Tak
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak
Dlaczego właśnie nasza organizacja?: Ponieważ, słyszałem dużo dobrych słów o waszej organizacji, jest aktywna oraz gdy zobaczyłem tą organizacje od razu mi się spodobała.
Coś o sobie (minimum 4 zdania): Jestem osobą spokojną oraz kulturalną. Nie szukającą konfliktów lecz z chęcią je rozwiązuje. Interesuję się wędkarstwem oraz motoryzacją. Z chęcia nawiązuje nowe kontakty oraz jestem komunikatywny. Planuję zakup elegy ;)

Edytowane przez Tjutle*
Odnośnik do odpowiedzi

Login: wujekfoliarz
Nick: wujekfoliarz
Imię: Kacper

Ilość Life Points (LP): 2219
Ilość spędzonych godzin na serwerze: 151h
Identyfikator Discord: 
<Podaj swój identyfikator discord, przykład: Pawi#9231> Kowal#8477
Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: <Tak/Nie> TAK
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: <Tak/Nie> TAK
Dlaczego właśnie nasza organizacja?: Szukam czegos nowego, z dobrymi samochodami oraz mila atmosfera
Coś o sobie (minimum 4 zdania):Mam na imie Kacper mam 16 lat i pochodze z Zachodnio-pomorskiego. Uczeszczam do szkoly mechanicznej i aktualnie jestem na kierunku kierowca-mechanik.Moim marzeniem jest byc kierowca zawodowym.Interesuje sie motoryzacja oraz graniem. Wolne chwile spedzam na 4life oraz czasami pykne partyjke w csa. Jestem spokojny oraz kulturalny, nie przynosze klopotow. Mam nadzieje ze jest jakies Elegy :) 

Edytowane przez wujekfoliarz
Odnośnik do odpowiedzi

Login: BuchMan
Nick: BuchMan
Imię: Patryk

Ilość Life Points (LP): 21k
Ilość spędzonych godzin na serwerze: 1.5k
Identyfikator Discord: 
<Podaj swój identyfikator discord, przykład: Pawi#9231> BuszeQ#2323
Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: <Tak/Nie> Tak
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: <Tak/Nie> Tak
Dlaczego właśnie nasza organizacja?: Postanowiłem dołączyć do jakiejś organizacji w celu integracji z innymi osobami i spośród dostępnych wybrałem waszą organizację, ponieważ wasza nazwa kojarzy mi się ze zgraną grupą ludzi.
Coś o sobie (minimum 4 zdania): Mam na Imię Patryk. Mam 19 lat. W tym roku kończę szkołę zawodową na profilu stolarskim. Interesuję się motoryzacją. W przyszłości chcę być "dużym" przedsiębiorcą.

Odnośnik do odpowiedzi

Login:filipcichowlas123
Nick:rumpo.gg
Imię:Filip

Ilość Life Points (LP):2000
Ilość spędzonych godzin na serwerze:ponad 400h
Identyfikator Discord: rumpo.gg#9068

Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: Tak
Dlaczego właśnie nasza organizacja?:Szukam organizacji  I oglądałem waszą promocję na yt I bardzo mi się spodobała.
Coś o sobie (minimum 4 zdania):Jestem Filip mam 15lat lubię grać w mta interesuje się informatyka 

Odnośnik do odpowiedzi

Login: Kubxon16
Nick: KubiXooN_2k19
Imię: Jakub

Ilość Life Points (LP): 10041
Ilość spędzonych godzin na serwerze: 1131
Identyfikator Discord: Maeve#4881

Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: Tak
Dlaczego właśnie nasza organizacja?: Organizację polecił mi Frapis. Pomyślałem sobie: Dlaczego nie. Organizacja mi znajoma. Sporo w niej osób, które znam. Dlatego właśnie ta, a nie inna organizacja.
Coś o sobie (minimum 4 zdania): Hejka, nazywam się Jakub i mam 15 lat. Aktualnie kończę 8 klasę i dalszy ciąg nauki będę kontynuować w Technikum Mechanicznym, na profilu Technik Mechanik, w Białymstoku. Interesuję się motoryzacją, informatyką, bmx'em, spotkaniamy ze znajomymi. W wolnym czasie lubię polatać Stratumem lub Elegy.

Odnośnik do odpowiedzi

Login:  Nubax
Nick: Nubax
Imię: Kacper

Ilość Life Points (LP): 9879
Ilość spędzonych godzin na serwerze: 772
Identyfikator Discord: Nubax#9564

Czy będziesz w stanie zapłacić składkę miesięczną wysokości 2.000 PLN?: TAK
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: TAK
Dlaczego właśnie nasza organizacja?: W sumie to zawsze chciałem członkiem orgzanizacjii Family Drivers. również w orgnizacjii są ogarnięte osoby z tego co mi wiadomo. Ogólnie @Tusin polecił mi organizacje. 
Coś o sobie (minimum 4 zdania): Cześć, mam na imię  Kacper oraz mieszkam w  województwie Łódzkim jak już wspomniałem mam 15lat. Aktualnie uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Jestem szczerym chłopakiem z poczuciem humoru, swoje prace wykonuję sumiennie oraz w wyznaczonym czasie. Codziennie na twarzy towarzyszy mi szczery uśmiech na twarzy. Szybko nawiązuje bliskię relacje z ludźmi, oraz w szybkim czasię się do nich przywiązuję. Czerpię radość z pracy w drugie, mimo dość młodego wieku jestem osobą rozgarniętą opanowaną i napewno porazdzę sobie lepiej niż nie jestem 17-latek. Elegy to spoko fruka, pięknie lata bokiem 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności