Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na veeniX - oskarżony przez 1mN0t


1mN0t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: veeniX
    Data i godzina zdarzenia: 09.06.2021 Przed 18
    Pełen opis sytuacji: Zacznę od początku.. veeniX zaczął mnie gonić od SF (tak gdzie często z kontrolują SAPD z pistoletu) zaczynałem uciekać w kierunku DM bo już czułem że będzie wzywał jednostki po czym pierwszy raz wjechałem do DM. Tam byłem około 5 minut bo tam było kilka osób i zaczęła mnie gonić przez chwile patrolowa jednostką jakaś , po czym jak byłem w LV to był sultan jakiś i który gonił mnie (veeniX kierował) po czym koło bazy SARA goniła mnie jednostką SWAT uciekałem znów kierunku DM. Wjechałem na DM, po czym zaczęli mnie pitować przebili opony i uciekałem bez opon po cały DM. Tam niektórzy policjanci się wywalali i zginęli(niektórzy). Widziałem @Cake_ który pomagał mi i tam niektórzy tam byli. Na DM byłem trochę czasu(niestety nie mogę stwierdzić ile tam byłem bo się skupiałem na ucieczce). Jak trochę ucichło to @ModereK wziął swojego bulleta i zabrał mnie z dm. Patrzyłem czy na autostradzie w kierunku LV ktoś nas nie goni. Po czym się okazuje że nikt nas nie goni. Byliśmy w LV i widzieliśmy @QumiK^,^ w czerwonym cheetach (jednostką pościgowa). Po czym ogólnie na nas nie zwrócił uwagi i odjechał po prostu. Moderek zawiózł mnie do Bazy ORG (Około ROCK Hotel) i tam lognąłem bo nie widziałem żadnego SAPDa który mnie goni.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: @ModereK(pomógł w ucieczce) @Cake_(który był na DM , widział że mnie gonią oraz pomagał mi w ucieczce)
Logi: https://catarmy.root.industries/AjKNoHJC_(strona do ss "pays.host")


Ja, 1mN0t zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez 1mN0t
Poprawa skargi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

35 minut temu, 1mN0t napisał:

veeniX zaczął mnie gonić od SF (tak gdzie często z kontrolują SAPD z pistoletu) zaczynałem uciekać w kierunku DM bo już czułem że będzie wzywał jednostki po czym pierwszy raz wjechałem do DM. Tam byłem około 5 minut bo tam było kilka osób i zaczęła mnie gonić przez chwile patrolowa jednostką jakaś , po czym jak byłem w LV to był sultan jakiś i który gonił mnie (veeniX kierował) po czym koło bazy SARA goniła mnie jednostką SWAT uciekałem znów kierunku DM.

Tak, to się zgadza - jeździłem za Tobą na DM'ie cały czas, lecz przy Binco z podstawki, dostałem ostrzał od twoich kolegów, więc wtedy wyjechałem. Następnie do pościgu dołączyły jednostki SWAT, następnie bodajże @J0ker. przejął za Tobą pościg i jechał, aż do bodajże Garver'a, gdzie SWAT przejęły za Tobą pościg.

37 minut temu, 1mN0t napisał:

Jak trochę ucichło to @ModereK wziął swojego bulleta i zabrał mnie z dm. Patrzyłem czy na autostradzie w kierunku LV ktoś nas nie goni. Po czym się okazuje że nikt nas nie goni.

Tu się Pan myli, ponieważ przez cały czas byłeś pod obserwacją funkcjonariuszy. @UdarMozgu widział jak wysiadasz z Sandking'a, więc mieliśmy pewność, że to Ty wsiadłeś do Bulleta. 

40 minut temu, 1mN0t napisał:

Byliśmy w LV i widzieliśmy @QumiK^,^ w czerwonym cheetach (jednostką pościgowa). Po czym ogólnie na nas nie zwrócił uwagi i odjechał po prostu.

Tak, to się zgadza, jechaliśmy za Tobą od East Beach do ronda LV, @QumiK^,^ nie było wtedy na pościgu, więc nie wiedział, że jesteś ścigany, lecz @Kelly się go zapytał na czacie czy widział Ciebie i twojego kolegę w Bullecie i to potwierdził. więc mieliśmy pewność, że to Ty, oczywiście działania ciągle trwały.

42 minuty temu, 1mN0t napisał:

Moderek zawiózł mnie do Bazy ORG (Około ROCK Hotel) i tam lognąłem bo nie widziałem żadnego SAPDa który mnie goni.

No i tu się wkopałeś, ponieważ jeżeli logniesz podczas naszych działań - od razu lecisz po PID'zie, więc @Nicholaz, który dowodził pościgiem zezwolił na to, no i po prostu Ciebie wsadziłem. 
Pozdrawiam, miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Tak, to się zgadza - jeździłem za Tobą na DM'ie cały czas, lecz przy Binco z podstawki, dostałem ostrzał od twoich kolegów, więc wtedy wyjechałem. Następnie do pościgu dołączyły jednostki SWAT, następnie bodajże @J0ker. przejął za Tobą pościg i jechał, aż do bodajże Garver'a, gdzie SWAT przejęły za Tobą pościg."

Jak jechałem z DM na LV to była patrolówka(z pod DM) to skąd wiesz gdzie jechałem? Przecież nie ma możliwość że widział na "renderze" jak poza radarem byłem.
 

Cytat

"Tak, to się zgadza, jechaliśmy za Tobą od East Beach do ronda LV, @QumiK^,^ nie było wtedy na pościgu, więc nie wiedział, że jesteś ścigany, lecz @Kelly się go zapytał na czacie czy widział Ciebie i twojego kolegę w Bullecie i to potwierdził. więc mieliśmy pewność, że to Ty, oczywiście działania ciągle trwały."

-
Zgodzę się trochę, od LS do ronda LV nie było nikogo(Nawet ja i @ModereK patrzyliśmy czy ktoś nas nie śledzi. Jak jechaliśmy autostradą to był @QumiK^,^ od zakrętu zauważyłem go. Zrozum jedno rzecz, gdyby jakaś jednostką goniła bądź śledziła ok bym się zgodził, ale @QumiK^,^ nie wiedział wtedy to znaczy że nie brał udziału w pościgu ani on mnie nie szukał. Minęło ponad 3 minuty i mnie nie dogoniłeś albo jakaś jednostka obok? Działa były pewnie żeby mnie znaleźć. Nie dogoniliście więc i się czułem bezpieczny więc dlatego lognąlem.

Edytowane przez 1mN0t
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1mN0t napisał:

"Tak, to się zgadza, jechaliśmy za Tobą od East Beach do ronda LV, @QumiK^,^ nie było wtedy na pościgu, więc nie wiedział, że jesteś ścigany, lecz @Kelly się go zapytał na czacie czy widział Ciebie i twojego kolegę w Bullecie i to potwierdził. więc mieliśmy pewność, że to Ty, oczywiście działania ciągle trwały." -
Zgodzę się trochę, od LS do ronda LV nie było nikogo. Jak jechaliśmy autostradą to był @QumiK^,^ od zakrętu zauważyłem go. Zrozum jedno rzecz, gdyby jakaś jednostką goniła bądź śledziła ok bym się zgodził, ale @QumiK^,^ nie wiedział wtedy to znaczy że nie brał udziału w pościgu ani on mnie nie szukał. Minęło ponad 3 minuty i mnie nie dogoniłeś albo jakaś jednostka obok? Działa były pewnie żeby mnie znaleźć. Nie dogoniliście więc i się czułem bezpieczny więc dlatego lognąlem.

No to się mylisz, nie byłeś bezpieczny, zazwyczaj podczas kodu setnego działania trwają do 10-15 minut, zależy od tego czy ktoś widział pojazd czy nie, a tu Qumik widział, więc dołączył się i mieliśmy pewność, że znajdujesz się w LV, więc mogłeś się domyślić, że jesteś poszukiwany po tym jak wjechałeś kilka razy na DM.

Dalsza dyskusja jest zbędna, wyjaśniłem to co mogłem, czekamy na c0veR'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to się mylisz, nie byłeś bezpieczny, zazwyczaj podczas kodu setnego działania trwają do 10-15 minut, zależy od tego czy ktoś widział pojazd czy nie, a tu Qumik widział, więc dołączył się i mieliśmy pewność, że znajdujesz się w LV, więc mogłeś się domyślić, że jesteś poszukiwany po tym jak wjechałeś kilka razy na DM.

Jak bym wystarczyło 3-5 minut na przeszukiwanie, 10-15 minut to byście mogli przeszukać całe SA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

O to chodzi, nie? 

Tak o to chodzi , zrozum że jak ktoś się czuje bezpieczny i to było ponad 5 minut to byś też lognął żeby trochę odpocząć. Zrozum już robiłem dużo pościgi z Sandkingem że jak uciekłem to nawet po 5-10 minutach kończył się pościg i czekałem 5 nawet 10 minut czy ktoś mnie goni czy nie(Posiadałem nawet 3 wpisy z jednego dnia czy dwóch.). Ja nawet chciałem wbić jeszcze raz bo czułem że będzie kontynuacja. Nawet chciałem wymyśleć plan na wszelki wypadek , ale gdy wchodzę na serwer i się okazuje że jestem w więzieniu to wiesz. 

Edytowane przez 1mN0t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-
 

Cytat

Tu się Pan myli, ponieważ przez cały czas byłeś pod obserwacją funkcjonariuszy. @UdarMozgu widział jak wysiadasz z Sandking'a, więc mieliśmy pewność, że to Ty wsiadłeś do Bulleta. 

Ja wiem bo widziałem go (był za ścianką.) ale był tylko na dm a potem nie wiedział, (mógł wiedzieć gdzie ja wraz z @ModereK jechać mniej więcej ale nie mógł dokładnie) gdzie jechałem ale cóż wytłumaczyłem (chyba wszystko) i jak napisałeś czekamy na c0veR'a.

Cytat

Dalsza dyskusja jest zbędna, wyjaśniłem to co mogłem, czekamy na c0veR'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin