Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na funkcjonariuszy policji


dondraha.ttv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Karafik BloodD - oskarżeni przez M4SNO_Nl

Wymagana treść wątku: Skarga na policje

    Nick funkcjonariusza: to tak na nagraniu jest Karafik oraz BloodD 
    Data i godzina zdarzenia: wczoraj godzina miedzy 18 a 19
    Pełen opis sytuacji: no to tak, wgl to pierwsza sprawa o ingorancje policji niniejszym SnowRC3 i I_Was_There kompletnie ignorowali zramowanie policji (lecz nic do nich nie mam chodzi mi o zmiane nastawienia do ramowania itd), nadmierne przekroczenie predkosci (wielokrotne) zaczal mnie gonic gdy jechalem pod prad 5 sekund. (piszac to chcialbym aby policja nie miala wszystkiego w cztereh literach) gdy zaczeli mnie gonic to jechalem lekkim offroadem mam na mysli lekko przez trawe skracanie na wjazd na autostrade, ogolnie nie stanowilem zagrozenia w ruchu ulicznym poniewaz nic nie jechalo i teraz do sedna sprawy, pan Karafik i BloodD z totalnej d**y zablokowali mi kolege na wyjezdzie z autostrady i zaczeli do niego strzelac od razu przebili mu opone, mi tez przebili bo chcialem sie po niego wrocic wiec wskoczylismy do wody bo nie bedziemy sie zadawal z takimi bojowkami ktore sie bawic nie umia, szacunek u mnie stracili panowie 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

tutaj chodzi o całą sytuacje:

natomiast tutaj chodzi o ignorancje policyji:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Detective I Karafik, Police Department.

Twój kolega podczas blokady manualnej wjechał w radiowozy, wtedy została wydana zgoda na ostrzał. Ty jeżdżąc swoim autem ciągle utrudniałeś pościg, byłeś po kilku, jak nie kilkunastu bindach z prośbą o odłączenie się od kordonu, w którym również występowała informacja, że jeśli tego nie zrobisz zostaniesz również ostrzelany. Padła zgoda na użycie broni palnej wobec Twojej i jego osoby, dlatego też tak uczyniłem.

Z mojej strony to tyle, nie zawiniłem w żadnym stopniu, użyłem broni po zgodzie od Supervisor'a. 

Pozdrawiam, Detective I Karafik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był prowadzony pościg za czarnym buffalo. Podczas blokady miałem kamerę w stronę Palomino Creek, wtedy ścigany (bynajmniej tak myślałem) wjechał w Nas, więc została wydana zgoda na ostrzał, tym samym zostałeś ostrzelany. Kiedy dwie jednostki pojechał za właściwym uciekinierem, ja wraz z Karafikiem goniliśmy Ciebie, po minucie zorientowaliśmy się, że gonimy niewłaściwą osobę. Pomyliliśmy się dlatego iż miałeś identyczny nick (z różnicą O i 0 w nicku), auto takie same oraz tak samo rozwalone z tą samą rejestracją (też różnica O i 0), więc na pierwszy rzut oka nie można było rozróżnić Was, szczególnie gdyż była to akcja dynamiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, M4SNO_Nl napisał:

@BloodD ty tak samo nie masz rozumu? po 1 po kit zablokowaliscie tylko tamten zjazd a nie wszystkiw wjazdy na autostrad?gdybyscie mu nie zajezdzalu drogi to by w was nie wjechal chyba proste i logiczne

 

Była to blokada którą zrobiliśmy, nie było wystarczająco jednostek aby cały zjazd zablokować.

2 godziny temu, M4SNO_Nl napisał:

@BloodD co do 2 czesci twojej odpowiedzi to wlasnie o to chodzilo zebyscie nir wiedzieli o co chodzi

To gdyby Twój kolega trafił przez PID by to była nasza wina bo przecież macie takie nicki aby specjalnie nas zmylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BloodD napisał:

 wjechał w Nas, 

Czy to jest sytuacja, która miała miejsce na filmiku, czy wcześniej już w was wjechał?

Również chciałbym się dopytać co to była za blokada, bo pierwszy raz taką widzę.

 

Edytowane przez c0veR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c0veR wlasnie w tym problem ze ani raxu w nich nie wjechalem oczywiscie zaczepialem policje to zrobili breakcheck i w nich uderzylem potem nad nimi przeskoczylem i to bylo jeszcze przed poscigiem zreszta jest na filmie kolega uderzyl w nich pierwszy raz a ci zaczeli od razu strzelac. po za tym logiczne jest to ze gonili mnie i widzieli jak skrecam z autostrady w spirale wiec nie mam pojecia jak "moglbym" byc w miejscu gdxie byl kolega (moja ocena sytuacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, c0veR napisał:

Czy to jest sytuacja, która miała miejsce na filmiku, czy wcześniej już w was wjechał?

Również chciałbym się dopytać co to była za blokada, bo pierwszy raz taką widzę.

 

To co na filmiku.
Zablokowanie jednego pasa ruchu, Karafik zjeżdżał z autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgl policjanty jak wy sie znalezliscie nagle po tamtej stronie? jazda pod prad zeby tylko zablokowac droge nieruchomego obiektu zamiast gonic to buffalo ktore goniliscie od pewnego czasu czyli mnie XDDDDDDDDDDDD
imo i tak zesraliscie totalnie tym bojuwkarskim zachowaniem, ogulem widze ze to wolno idzie odpisywanie ale ostrzegam na przyszlosc ze jak jeszcze kiedys bedzie takie zachowanie ze strony policji to wjezdzam do wody i sie topie bo nie bede sie tak bawil z wami nara ez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin