Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na devileczek. - oskarżony przez .kubusix


.kubusix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @devileczek.
Data i godzina zdarzenia: 16.06.2021r.
Pełen opis sytuacji: 
A wiec byl poscig za @yttfihs, zgubil sapd i po paru minutach sapdy zajechaly na domek, po czym yttfihs wsiadl do mnie i zaczeli mnie gonic. Z racji iz jechalem oceaniciem 1.6 i szansa na ucieczke byla bardzo mala, postanowilem kierowac sie w strone strefy DM, po wjechaniu na dm funkcjonariusz zatrzymal sie przed strefa, po kilku minutach wyjechalem ze strefy i odrazu pojawila sie za mna radiolka, wiec po raz drugi wjechalem na strefe DM i ktos tam rozpoczal ostrzal w strone sapd, schowalem pojazd za budynkiem na gs i dostalem z tasera, po czym prowadzono mnie w strone wyjscia i w tamtym momencie zostalem zabity przez gracza @KoxPvP2011*cvt. Po okolo 20 minutach, bedac na bazie organizacji, ustawiajac pojazdy zostalem nagle przeniesiony do wiezienia na 4h.  
Dowód, który to potwierdza całe zajście:

[2021-06-13 17:44:03] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza KoxPvP2011*cvt.
[2021-06-13 17:44:03] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza PerkuleZ..
[2021-06-13 17:44:08] [Output] : ● Opuściłeś/aś strefę bezprawia!
[2021-06-13 18:02:08] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza devileczek..
[2021-06-13 18:02:08] [Output] : Ⓘ Powód: ucieczka przed PD+wjazd na DM, wpisy w MDT, odmowa przyjęcia mandatu
[2021-06-13 18:02:08] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 233 minut/y.

 

 

 


Ja, .kubusix zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Police Officer II devileczek.

 Jaki jest powód skargi skierowanej na mnie, bo zarówno w opisie sytuacji jak i załączonych dowodach, sam udowadniasz wszystkim, że będąc zakuty przez funkcjonariusza, zostałeś zabity przez ww. gracza, a w związku z tym, postępując zgodnie z wewnętrznym regulaminem frakcji, do więzienia trafiłeś przez PID. 

Czas 233 to czas za dwa posiadane wpisy w mobilnym terminalu, dodatkowo 20 minut za wjazd na strefę bezprawia, a reszta to czas powstały w wyniku nałożenia na ciebie mandatu karnego za wykroczenia powstałe w trakcie pościgu oraz pomnożenie tej kwoty x3 z uwagi na twój mnożnik.

Wszystkie czynności wykonane z tobą zostały przeprowadzone prawidłowo. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, devileczek. napisał:

postępując zgodnie z wewnętrznym regulaminem frakcji, do więzienia trafiłeś przez PID. 

No wlasnie, z regulaminem wewnetrznym.. Skad ja - gracz ktory nie jest we frakcji mialby o tym wiedziec. Mysle, ze taka informacja powinna byc zamieszczona dla wszystkich graczy, aby nie bylo takich sytuacji jak teraz.

Skarga oczywiscie do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin