Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę...~D@r3k 2k15-2k16 [*]


DareK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się do tego zabierałem no ale postanowiłem że to zrobię...

GOV0BxU.gif

Tak na początku, żeby nie było długo zastanawiałem się nad odejściem i nie jest to kwestia dnia,tygodnia, tylko miesiąca.

 

 

 

To tak zacznijmy od tego że granie tutaj nie sprawia mi już przyjemności. 

 

Do poziomu skrajności zostało mi tylko odwalanie, a tego nie chce robić, bo może się to gorzej skończyć dla mnie..

Drugą sprawą jest monotonność.

Myślę że każdy starszy gracz się ze mną zgodzi.

 

Coraz mniej czasu poświęcałem na serwer i teraz praktycznie tu nie gram bo nie mam wyznaczonego celu. Dobre auto, miałem. Ranga Support, mam. Respect wśród graczy, z tego co wiem mam

 

Przegrałem tu około 1.5 roku, i poświęciłem na ten serwer około 700h razem z pierwszą edycją.

Nie będę owijał w bawełnę.Ten post może ma coś wspólnego z pewnym czymś, lub nie. To się okaże czy będę miał chęci powrócić do MTA, lecz narazie nie mam ochoty tam odchodzić

 

Zbliżają się wakacje, chciałbym sobie coś dorobić i kupić jakiś motur i nie za bardzo miałbym też czas

2PnhhdT.gif

 

Nie chce wypisywać każdego z kolei więc wypiszę tylko tych najnajważniejszych...

ZbyK - Dzięki za danie mi szansy na randze supportera. Dzięki za wszystko. Twórz dalej co zacząłeś razem z NeXem i XQwardem, postaw ten serwer najwyżej na polskiej scenie MTA.

Bolek.- mój cejotek ;d Opiekuj się tym serwerem z ZbyKiem dobrze ;d

NeX-Pomimo tego, że wywalili Cię z zasłużonych zawsze będziesz tu takim widziany.. Stworzyłeś zaj*bisty serwer, co tu dużo gadać #respect

XQward- Jedna z najdojrzalszych osób która tutaj grała, prawie zawsze masz głowę na karku XD Przyczyniłeś się w wielkim stopniu dla tego serwera #respect

 Norbi1478- Cejot serwera, trzymaj się ;>

GREGORY-Mrr, trzymaj się chłopie :D

Nukill- Nukiśś, strzała ;>

Answer- Jesteś jedną z najbardziej odpowiedzialnych osób na serwerze. Życzę Ci kolejnych sukcesów.

Kibolek-Tobie to chyba zawdzięczam najwięcej. Wysoka posada w Gazetce 4LIFE, pamiętasz to? :>  Praktycznie dzięki tobie stoję tu a nie gdzie indziej, bo ty mnie "wybiłeś". Życzę szybkich awansów 

 

Reszta administracji- Dzięki za wszystko <3

Gracze- Dzięki za wspólne godziny spędzone na serwerze, bez was ten serwer by nie istniał, zapamiętajcie to sobie

 

Głupio mi trochę że czasem mogłem poświęcić temu serwerowi trochę więcej, ale mi się po prostu nie chciało


Będę czasem wbijał na serwer, częściej na forum. Nie chce stracić tego co sprawiło że miałem często banana na ryju

Pozdrawiam też tych którzy sądzą że jestem nikim.

 

Jeszcze raz dzięki wielkie za WSZYSTKO...

Jeśli ktoś chciałby mieć ze mną jakiś kontakt to na PW podam FB/GG

Wrócę tu kiedyś, możliwe że nawet na supporta

(gdzieś tu dam ssy z MTA 1.4)
D@r3k 2k15-2k16 [*]

FHVtxtJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin