Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas na przerwę...


Frapis.bambi_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przyszedł na mnie czas, że trzeba zrobić nieco dłuższą przerwę, niż jakiś tydzień, bądź dwa tygodnie.
Nie będę się tutaj jakoś dużo rozpisywać jak zaczeła się moja rozgrywka na serwerze a podziękować osobom, z którymi spędziłem miło czas na serwerze. 

@YankeeS Najlepsza osoba jaką poznałem na serwerze. Mimo, że bardzo, bardzo dużo nie rozmawialiśmy, to jak wbijałem na mumbla i czasami widywałem Ciebie samego na kanale to wbijałem aby pogadać. Jesteś mega pozytywną, miłą i szczerą osoba i za to wielki szacunek. Trzymaj się i mam nadzieję, że przyjdzie okazja porozmawiać! <3 
@pawelosuwa Dzięki za wszystkie rozmowy, granie w różne gry, wkurzania Ciebie jak i za wszystkie śmieszne momenty. Oczywiście jeszcze pogramy w CS'a jak i inne giereczki.
@Dawidosa Dzięki też za wspólną służbe, rozmowy jak i zdania TL. Śmiesznych sytuacji też było sporo i to najlepiej z Tobą się rozmawiało jak do tej pory. Kontakt jest i będzie długo! Zapraszam na lige za kilka dni :D 
@shvky Bardzo dobra mordunia, sporo wspólnej służby jak i fajnych pogadanek. Szkoda, że tak krótko rozmawialiśmy ale było zawsze warto z Tobą porozmawiać. Trzymaj się w życiu realnym.
@WAF3L Też spoko mordka ale nie wkurzaj mnie, aż tak. :( 
@Lajk*
 Osoba z akademii TSA i jak do tej pory najlepsza! Dużo pisania jak i wożenia Ciebie jako AFK'a XD! Trzymaj się i jak wrócę to mam nadzieję, że pogadamy!
@Calvin. Bardzo miła i pozytywna osoba :D Fajnie się z tobą pisało i trzymaj się w frakcji!
@Flix. Dużo świetnych rozmów, granie w ETS'a, CS'a jak i dużo śmiesznych rozmów, dzięki za pomoc jak i wiele, wiele więcej ;) Dużo się dowiedziałem i kontakt jest i będzie! (Jutro akceptuje FB już mnie nie denerwuj)
@PLojTEk Miło mi się z toba rozmawiało na mumblu, mimo że teraz jest troszkę gorsza sytuacja pomiędzy nami ale wole Cię zapamiętać pozytywnie niż negatywnie. Trzymaj się.
@KubiXooN_2k19 Świetna osoba do pogadanek, dużo wspólnej służby jak i śmiesznych sytuacji :D Trzymaj się i będziemy też rozmawiać cały czas!
@izereks:]] Fajna osoba do pisania, troche złych rzeczy zrobiłeś ale mimo to jesteś spoczko. :D 
@asbesth Sporo wspólnej służby jak i pogadanek! Trzymaj się i piwo. <3
@zloty113 Najlepsze towary jak i świetna osoba do pogrania w inne gry, dużo wspólnych rozmów. Trzymaj się i wbijaj do mnie na kanał na mumblu pogadać!!
@Tusin Też dobry towarowiec ale bardzo pozytywna osoba z którą miałem możliwość porozmawiać. Dzięki za rozmowy i trzymaj się!!
@Pawi. Pozytywna osoba i same śmieszne rozmowy z tą osobą! ;D Trzymaj się i oczywiście w kontakcie!
@Halloween Sporo rozmów jak i dużo grania razem w inne gierki! Pozytywna osóbka i trzymajta się, kontakt jest to będziemy gadać!
@JAKUBEX. Świetna osoba, dużo pomocy na serwerze i za to Ci dziękuje <3 Dużo rozmów jak i dużo wspólnej służby. Wbij czasem na kanał do mnie to pogramy w CS'ka czy tam w ETS'a 
@koziolox10 Bardzo dużo świetnych rozmów jak i grania w ETS'a. Pozytywna osóbka i kontakt jest! Mam nadzieję, że jeszcze zagramy w ETS'a
@Szczureek Też dużo śmiesznych rozmów jak i sporo wspólnej służby. Trzymaj się i mam też nadzieję, że zagramy w ETS'a wraz z kozioloxem :D 
@Refelek* Bardzo pozytywna osoba, sporo rozmów jak i miłych wspomnień na serwerze. Trzymaj się i do zobaczenia.

No i to chyba było na tyle. Myślę, że wymieniłem wszystkie osoby z którymi najwięcej rozmawiałem i najbardziej przyszły mi w pamięć.
Wróce prawdopodobnie jeszcze w te wakacje ale to się zobaczy. Na pewno to nie jest koniec z 4life, także powrót będzie!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin