Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

zegnam na zawsze


grubymaciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry jak mozna zobaczyc dostalem bana chce podziekowac dla spk ziomeczko   @Asassyn2010PL dzienki za odwalanie @maciek2010PL pamietasz jak taranowalem ich tym mersedesem ostatni raz  @zedq dzienki za granie za*******e sie gralo przez ten rokk gadalo na dc @Plak tobie dzk za odwalanieso 3 XD   @Pistacyjka2115  handluj do infernusa classica @merat zrob te turismo juz mnie na serwerze nie zobaaczysz  @Bilu.dzk za bana @Princessa* dzienki zaa prawko dzisiaj  /  a wiec no nidy juz mnie nie zobaczycie image.thumb.png.cb905d4b9211574e249b4933bcc704eb.png czesc        TOBIE @ZbyK.gg DZIENKKI ZA AZ TAK za******y SERWER GRALO SIE za*******e NIESTESTY POSZEDLEM W ZLE SLADY I TAK TO SIE SKONCZYLO  @leos2009PVP maileismy odwalac dzis ale widzisz co wyszllo

Edytowane przez grubymaciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leos2009PVP napisał:

Aha maciek hamsko dostać bbanicje mieliśmy taranowaac dziś mam nadzzieje ze wrócisz szzybciutko powodzenia tam 

nie wruce bma  pisze  a jak sie ma bma bez mozliwosci apelacji  :(((((((((((((((

Edytowane przez grubymaciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin