Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Eniothy oskarżony przez MasnyTomek001


TmK248
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Eniothy
Data i godzina zdarzenia: 22.06.2021 około godziny 16:30
Pełen opis sytuacji: Miałem pościg pojechałem na dm tam zgubiłem policje, później wyjechałem z dm i jeździłem dalej gdy już nie miałem co robić wyszedłem z serwera .Wczoraj wieczorem chciałem sobie zagrać patrzę a ja w więzieniu jestem pomimo tego że mnie nie złapano.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/WjEoqfY


Ja, MasnyTomek001 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II @Entiohy

Zacznijmy od początku - błędny tytuł skargi; nick oskarżonego.
 

Godzinę temu, MasnyTomek001 napisał:

zgubiłem policje,

Naturalnie. Zgubiłeś nas w związku z wjazdem na strefę DM. Ale wciąż nasze działania co do Ciebie trwały.

Godzinę temu, MasnyTomek001 napisał:

pomimo tego że mnie nie złapano.

Owszem, nie złapano Cię.
Ale jak już wyżej wspomniałem nasze działania wciąż trwały. Po jakiejś chwili zorientowaliśmy się, że Ciebie na serwerze nie ma, więc osoba dowodząca pościgiem (czytaj - Supervisor) zadecydowała aby umieścić Cię w więzieniu po PID.
 
                                                                                                                                                                                  Ode mnie to wszystko, pozdrawiam Police Officer II Entiohy
            

Edytowane przez Entiohy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MasnyTomek001 napisał:

Czyli chodzi o to że za wcześnie wyszedłem z serwera i dlatego teraz w więzieniu jestem tak?

Owszem, gdybyś nie wyszedł z serwera podczas trwania naszych działań, tylko po ich zakończeniu - nie znalazł byś się w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin