Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Coherent.. - oskarżony przez kamilXDyou


Zbyszekk*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza:   Coherent..
    Data i godzina zdarzenia:  około 14:50 dnia 27.06.2021
    Pełen opis sytuacji: biegam po dm i zostaje wsadzony do więzienia Nie zostałem skuty ani żadne akcje nie zostału podjęte do tego dołączam nagranie by to potwierdzić i zostałem wsadzony na 90 minut gdzie przez 90 minut jestem w stanie zarobić moim 3 lvl kuriera ponad 10k
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wyśle logi  oraz nagranie 

 

Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Coherent..
Ⓘ Powód: Zabójstwo officera, relog, wpis w MDT.
Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 90 minut/y.
● Opuściłeś/aś strefę bezprawia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VugTeid.png Coherent Police Department.

Spoiler

biegam po dm i zostaje wsadzony do więzienia Nie zostałem skuty ani żadne akcje nie zostału podjęte do tego dołączam nagranie by to potwierdzić i zostałem wsadzony na 90 minut 

A więc tak, w dniu 27.06 ok godziny 14:30 był prowadzony pościg na DM z udziałem jednostki SWAT, gdy szukaliśmy uciekiniera, zostałem zabity przez Ciebie ( log w spojlerze ), po kilku sekundach zostałeś powalony przez rRM09iB.png@SNowRC3 i od razu zrobiłeś reconnect'a. Na tej podstawie rRM09iB.png@SNowRC3 kazał mi wsadzić Cię przez  PID.

Spoiler

[2021-06-27 14:39:26] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza kamilXDyou.

 

Cytat

gdyż żadnej takiej akcji nie było

[2021-06-27 14:38:55] [Output] : kamilXDyou [86]: gdzie sÄ… oraz powalenie Twojej osoby przez SnowRC3 - [2021-06-27 14:39:22] [Output] : â’ľ Powalasz gracza kamilXDyou na ziemiÄ™️.        (( logi podesłane od @SNowRC3  ))                                                                                                                                                                           

Edytowane przez Coherent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz ma prawo w takiej sytuacji wsadzić Cię po PID. 

7 godzin temu, Coherent. napisał:

SnowRC3 - [2021-06-27 14:39:22] [Output] : â’ľ Powalasz gracza kamilXDyou na ziemiÄ™️

2021-06-27 14:40:48> Gracz kamilXDyou pomyślnie zalogowany na konto.

 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin