Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Entiohy - oskarżony przez JesusChe


Jefe.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Entiohy

Data i godzina zdarzenia: 03.07.2021 od godziny 2:07 do 2:13.

Pełen opis sytuacji: Podczas przejazdu przez most koło kopalni zostałem zatrzymany przez funkcjonariusza policji. Został mi przedstawiony powód zatrzymania oraz zaczął sprawdzać prawo jazdy, oraz list przewozowy. Podczas interwencji funkcjonariusz podejmował szereg innych interwencji, takich jak zatrzymanie obywatela, strzelanina z pojazdem oraz uczestniczył w wypadku (załącznik 1). Podczas gdy oznajmiłem, że nie posiadam gotówki, aby opłacić mandat w wysokości 1300zł i 10 punktów karnych funkcjonariusz kazał udać się w stronę bankomatu, po czym odjechał w zupełnie inną stronę. Podczas próby zapytania gracza na pm co mam dalej robić otrzymałem poniższy komunikat, więc postanowiłem udać się do celu (załącznik 2). Niestety funkcjonariusz wrócił i powrócił do interwencji, od której przed chwilą się oddalił. Udaliśmy się do bankomatu, w celu opłaty mandatu jednak podczas rozmowy z innym graczem duma funkcjonariusza została urażona poprzez stwierdzenie faktu o tym, że sobie nie radzi. Funkcjonariusz w trakcie rozmowy przerwał i zapytał "Do mnie to" a po uzyskaniu odpowiedzi "do krasnoludka" (przezwisku gracza obok) zdenerwował się i postanowił podwoić mandat. Moim zdaniem sposób działania funkcjonariusza był wątpliwy oraz podwojenie mandatu nieuzasadnione. Chciałbym, aby policjant został ukarany a mandat za "zniewagę" zwrócony.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Załącznik 1 - https://imgur.com/a/HbBoG78

Załącznik 2 - https://imgur.com/a/eRk4qPW

Załącznik 3 - https://imgur.com/a/jEptWiC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II Entiohy - Police Department.

A więc zacznijmy od początku - nie pełna treść wątku. Tym samym nalegam o zapoznanie się z regulaminem odnośnie składania skarg.

20 godzin temu, JesusChe napisał:

takich jak zatrzymanie obywatela

Zatrzymałem obywatela za utrudnianie pracy członkowi służb mundurowych. Chodzi mi tu o na przykład celowe używanie wulgarnych animacji w stosunku do mojej osoby.

20 godzin temu, JesusChe napisał:

strzelanina z pojazdem

No tak - ten pojazd o którym wspomniałeś zaczął mnie przejeżdżać. Dlatego też uznałem iż moje życie jest zagrożone, więc rozpocząłem ostrzał w jego kierunku.

20 godzin temu, JesusChe napisał:

uczestniczył w wypadku

Cóż mogę więcej dodać..

Pojazd który celowo we mnie wjechał, aby utrudnić mi pracę. Chyba nie mam na to wpływu.. Nie prawda?

20 godzin temu, JesusChe napisał:

funkcjonariusz kazał udać się w stronę bankomatu

No tak.. Kazałem Ci pojechać do bankomatu, który swoją drogą znajdował się na kopalni, a ty postanowiłeś sobie odjechać totalnie w drugą stronę.

O czym my rozmawiamy w takim razie?

20 godzin temu, JesusChe napisał:

więc postanowiłem udać się do celu

Miałeś jechać do bankomatu, a nie na skup węgla który określasz jako swój cel.

20 godzin temu, JesusChe napisał:

od której przed chwilą się oddalił.

No bo mieliśmy jechać do bankomatu, więc zapewne sugerowałem Ci abyś jechał za mną, a nie do swojego „celu”?

20 godzin temu, JesusChe napisał:

rozmowy z innym graczem

No nie powiedziałbym.. Gracz tam zaczął biegać i w jakimś stopniu utrudnił mi pracę. Jednak konwersacji między szanownym Panem a graczem to chyba nie było, z tego co pamiętam.

20 godzin temu, JesusChe napisał:

została urażona poprzez stwierdzenie faktu o tym, że sobie nie radzi.

Tak jak mówisz, poczułem się urażony i nie tylko przez to.

20 godzin temu, JesusChe napisał:

(przezwisku gracza obok)

Konwersacja była między Tobą, a mną więc?

20 godzin temu, JesusChe napisał:

podwojenie mandatu nieuzasadnione

Żadne podwojenie, jedynie dodanie mandatu za zniewagę funkcjonariusza.

Edytowane przez Entiohy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 03:54, JesusChe napisał:

podwoić mandat

Mandat nie został podwojony tylko nałożony jeszcze jeden za zniewagę.

To, że podczas interwencji wystąpiło wiele utrudnień nie wynika z winy funkcjonariusza, zmagamy się z tym na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin