Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam fajną kolekcję (Moonbeam 2.4 SPORT, Euros 2.2 PFT 6 na serwerze i inne...) wbijaj zobaczyć


adamox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż pojazdy są wystawione poglądowo. Oferty muszą być bardzo fajne, abym mógł oddać pojazd w dobre ręce.
Pozdrawiam i liczę na waszą kreatywność co do ofert :) 


Model:
 Moonbeam Sport
ID: 4554
Pojemność silnika: 2400dm3
Przebieg pojazdu: 10k+
Dodatki: FT z NITRO - lampy, licznik ███
Cena: Offki najwyższą ofertę miałem 3kk w wymianie, a pod ostatnim tematem 2,8kk w gotówce
Coś od siebie: Jedyny Moonbeam 2.4 SPORT na serwerze oraz z niskim ID. Pojazd wzrósł cenowo około 1kk w ciągu 8 miesięcy więc jeżeli ktoś nie gra na serwerze idealna inwestycja dla niego. Pojazd wystawiam poglądowo lecz za bardzo dobrą ofertę sellne :) 

===============================================================================================================

Model: Euros
ID: 5684
Pojemność silnika: 2200dm3
Przebieg pojazdu: 3k+
Dodatki: FT bez nitra i szyby 40% - lampy, licznik ███
Cena: Offki poproszę, najwyższą ofertę miałem około 700k na pw discord od Razerek
Coś od siebie: Super Euros 2.2 PFT na pięknym ledzie. Pojazd jest 6 ogólnie na serwerze, który aktywny tego nie wiem. Pojazd wystawiam poglądowo lecz za bardzo dobrą ofertę sellne :) 


===============================================================================================================

Model: Blista Compact  
ID: 43238
Pojemność silnika: 1600dm3
Przebieg pojazdu: 3k+
Dodatki: UP3, vizu (felgi wydech), szyby 20% lampy, licznik ███
Cena: Offki
Coś od siebie: Super blistunia na ledzie kawowej. Pojazd wystawiam poglądowo lecz za bardzo dobrą ofertę sellne :)


===============================================================================================================

Model: Uranus
ID: 53506
Pojemność silnika: 1600dm3
Przebieg pojazdu: 5k+
Dodatki: UP3, vizu (felgi, spojler, wydech) atrapa x2, lampa ███
Cena: Offki
Coś od siebie: Super ulanus na ledzie herbacianym. Pojazd wystawiam poglądowo lecz za bardzo dobrą ofertę sellne :)


===============================================================================================================

Model: Virgo
ID: 59075
Pojemność silnika: 1600dm3
Przebieg pojazdu: 70k+
Dodatki: UP1, UP3, vizu (felgi, wydech), ogranicznik lampy, licznik - ███
Cena: Offki
Coś od siebie: Super Virgo na ledzie złocistym. Mam bardzo duży sentyment do tego auta i na pewno nie jest na sprzedaż. Chcę jedynie wiedzieć ile jest warty tak ooo.


===============================================================================================================

Screenshoty - https://imgur.com/gallery/yhBGtW5


 

Edytowane przez Adamox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin