Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na funkcjonariusza - @Tony


oskariusz95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na funkcjonariusza- @Tony*

godzina zdarzenia - około 2.00 w nocy 

opis sytuacji- przekroczyłem dopuszczalną prędkość i zostałem zatrzymany przez funkcjonariusza @Tony* zatrzymałem się , sprawdził dokumenty wszystko git wystawił mandat i nagle odjechałem. funkcjonariusz rozpocząć pościg za mną po czym po paru km sie zatrzymałem przyjechały posiłki wiec znowu zacząłem uciekać i straciłem panowanie nad pojazdem i wpadłem do wody a że akcja RP cały czas trwała to samochód tak się wbił w wodę że nie dało sie otworzyć dżwi bo było za duże ciśnienie więc umarłem w samochodzie. po odrodzeniu wszytko git wziąłem sobie banshe z garażu i na mecha bo było rozwalone zajęło mi to jakieś 10 min i po tych 10 min nagle z mecha mnie tepło do więzienia i 2 h 10 min dostałem nie zostałem poinformowany o mandacie ani nie mogłem go zapłacić . to było bardzo nie fajne zagranie i mam nadzieje że to sie wyjaśni. Pozdrawiam Oskariusz95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II Tony* z tej strony.

Zacznę od początku. Zatrzymałem Cię za przekroczenie prędkości poza teren zabudowanym gdzie już wtedy stawiałeś opór, przedstawiłem Panu mandat po czym Pan zaczął uciekać. Nie zaznaczyłeś tego, że od wiaduktu przy bazie SARA prawie v-maxem wyskoczyłeś na farmę przy stacji Flint County po czym jeździłeś po pasach zieleni. Wtedy pościg uznałem za 0 RP. Gdy już Cię dogoniłem zatrzymałeś się na Los Santos-inlet, po dojechaniu wsparcia zawróciłeś i wleciałeś specjalnie do wody, było widać, że celowo. Nie wiem o jakim RP ty tu mówisz jeśli na pościgu totalnie odwalałeś, nic nie odgrywałeś. Miałem prawo Cię wsadzić do więzienia po PID`dzie. Pozdrawiam.

Edytowane przez Tony*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem uciekać wywaliło mnie na zakręcie i wjechałem na pas zieleni po czym odrazu pojechałem żwirową drogą i sie znowu spotkaliśmy wiec nawracając spadłem ze skarpy ( lekko ) po czym wjechałem na szutrowa drogę i jechałem do głównej wyjechałem na główną drogę i dalej za mną jechałeś po jakiś 4km zatrzymałem się i czekałem nic nie robiłeś i nagle zjawiło sie 3 radiole i nakręciłem i zacząłem jechać nieopanowałem pojazdu i jak jest wyżej napisane wpadłem do wody ( nie specjalnie ) akcja RP cały czas była . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 02:27, oskariusz95 napisał:

akcja RP

 

W dniu 8.07.2021 o 02:27, oskariusz95 napisał:

więc umarłem w samochodzie. po odrodzeniu wszytko git wziąłem sobie banshe z garażu

????

Funkcjonariusz postąpił prawidłowo.

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin