Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Wasior


Wasior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szanowną Komisje spraw frakcyjnych, z tej strony Wasior, zostałem wpisany na czarną listę frakcji 9 Października 2020 roku. W dniu dzisiejszym  tj. 09.07.2021 chciałbym apelować się od czarnej listy serwerowej. W dniu wpisania na czarną listę frakcji byłem w frakcji SAFD.  Zostałem wpisany za okłamywanie zarządu czyli przez moją głupotę zamiast przyznać się do tego skłamałem śmiejąc się przy tym. Uważam że Egzo oraz kartovelek dobrze postąpili wkładając mnie na tą listę. Po tych 9 miesiącach miałem dużo czasu na przemyślenie swojego zachowania zachowałem się szczerze mówiąc jak debil…

Lecz próbuje teraz to zmienić i pokazać się w dobrym świetle i mam nadziej że sami wszyscy zobaczycie moją zmianę na lepsze. Myślę że apelacja zostanie rozstrzygnięta pozytywnym wynikiem apelacji i jeszcze raz serdecznie przepraszam kartovelka i egzo za swoje postępowanie.

 

Pozdrawiam Wasior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin