Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co sądzicie o naszym biznesie? (reaktywacja)


 Udostępnij

Co sądzicie o naszym biznesie? (reaktywacja)  

157 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie działalność biznesu? (1-5)

  2. 2. Czy jest coś, co byś chciał zmienić w biznesie? (liczymy na propozycje)

  3. 3. Jak oceniasz aktywność biznesu na serwerze?

    • Biznes często udziela się na serwerze
    • Zbyt mało biznes udziela się na serwerze
    • Wypadałoby zwiększyć aktywność biznesu

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.07.2021 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mam pare propozycji co sądzę że by zwiększyły aktywność w biznesie 41 St. Mechanized Infantry Division. Jednak biznes jest prawie co wogole nieaktywny i myślę że propozycje poniżej się przydadzą:

- Dodanie Egzaminu kończącego Akademie w wojsku. - Egzamin by zwiększył aktywność w biznesie o wiele moim zdaniem, osoby dołączające by przychodziły na szkolenia, by się uczyli po prostu ogólnie patrząc gdyby im zależało to by próbowali zdać, na ten moment wystarczy się dostać poprzez rekrutacje i teoretycznie masz stały biznes... tak to by były częste rekrutacje czyli no inni by mogli też dołączyć do biznesu 

- Częste misje bądź całobiznesowe akcje RP typu duże konwoje itp.. - Większe zainteresowanie jak i zaangażowanie w biznes

- Dodanie normy wyrobienia zgłoszeń wyjazdów na przykład (Wyznaczyć Ile godzin patrolu w tydzień czy coś to już od sztabu zależy) - Lepsze to niż trzymać osoby w biznesie co robią 1 wyjazd na miesiac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartek8291 napisał:

Słabo strzelacie. 

Skąd to możesz wiedzieć jak my nawet z graczami się nie strzelamy? Nie wiem a się wypowiem rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LubieSAPD|kapiszpi napisał:

dni otwarte

W tym miesiącu będą pokazy lotnicze, nie długo ogłoszenie się pojawi :D

Jeśli chodzi o wjazd na kinderków to musi być konkretny powód, wojsko ma za zadanie chronić obywateli nie ich narażać na straty.

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deilo napisał:

W tym miesiącu będą pokazy lotnicze, nie długo ogłoszenie się pojawi :D

Jeśli chodzi o wjazd na kinderków to musi być konkretny powód, wojsko ma za zadanie chronić obywateli nie ich narażać na straty.

Ogólnie to powodem może byc to że są mafią mają BARDZO często problemy z prawem zabijają policjantów na dmie i ogólnie zorganizowana grupa przestępczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Bartek8291 napisał:

Byłem kiedyś w 4wars, mieliśmy z nimi akcję RP, zabiliśmy ich.

Nie wiem, czy pamiętasz, lecz akcja RP miała polegać na tym, że nas ostrzelacie i odegramy ciekawe RP, a nie pozabijacie. Wy zaś do tego się nie zastosowaliście i nas pozabijaliście bez skrupułów. Po czym Ty to stwierdziłeś? Zastanów się, zanim się wypowiesz po raz kolejny.

Edytowane przez Refelek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bartek8291 napisał:

Byłem kiedyś w 4wars, mieliśmy z nimi akcję RP, zabiliśmy ich.

Akcje RP w stylu ostrzału z Waszej strony a my mieliśmy odegrać RP, ale wy nie zrobiliście tak tylko zabiliście nas XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.

Jak macie coś konkretnego do powiedzenia, zapraszam do konwersacji. Nie piszcie bez sensu, po co robić tu nieporządek zbędnymi wiadomościami pokroju „zróbcie napad na SAPD”. Tak, myślę, że jako wojsko z chęcią postrzelamy się z policją... 

Jak nie macie czegoś mądrego do powiedzenia, to po prostu nic nie mówcie... :) 

Pozdrawiam, sztab biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin