Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na <Blikai> - oskarżony przez <arek43214321>


MR.SKWAREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza:Blikai
    Data i godzina zdarzenia:11.07.2021 19.40-19.50
    Pełen opis sytuacji:
Blikai ukarał mnie bezpodstawnie. wyglądało to tak, jechałem na mechanika w Los Santos. Nagle wjechałem w ofciera Blikai, powód tego był bardzo prosty, zapatrzyłem się po prostu. potem kazał mi wejść do mojego auta które było w naprawie i pozostało jeszcze około 1 minuty naprawy. Naglę mnie położył na glebę oraz założył kajdanki i wsadził mnie do radiowozu. Podałem mu moje prawo jazdy i wyszło mu że 17.01.2020 uciekałem przed policją i w systemie nic nie pisało o odbytej karze w więzieni. Natomiast ja odsiedziałem tą karę ponieważ nie udało mi się uciec przed SAPD'ami. Kazał mi pokazać dowody natomiast ja nie miałem oraz nie mam żadnych dowodów z tego względu że ja nie robiłem wtedy żadnych screenshotów oraz clipów. powiedział że 2310$ mandatu oraz 30 min. kary w więzieniu. Bezpodstawnie wsadził mnie ponowie do więzienia nie wiadomo za co. Ale tak jak już powiedziałem, ja tą karę odsiedziałem, wtedy dostałem o ile się nie mylę 120 - 180 minut.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:NJAxjwMh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Detective II Blikai

 

Witam wjechałeś we mnie przed mechanikiem i napisałem Ci abyś zapłacił za szkody Tutaj link do momentu zdarzenia ====> https://imgur.com/a/Kapsol4
[2021-07-11 19:31:49] [Output] : Blikai [140] [NIEOZ]: zaplac
Ty postanowiłeś odjechać z miejsca zdarzenia więc postanowiłem Cię zatrzymać 

[2021-07-11 19:31:56] [Output] : *MEGAFON* (Blikai): Zjedź na pobocze, zgaś silnik, zaciągnij ręczny i NIE wychodź z pojazdu!

Trwało to 7 sekund, od razu zacząłem za Tobą jechać, twierdzisz że w tym czasie już pojazd się naprawiał? Ciekawe z jaką szybkością to wszystko zrobiłeś. Dodatkowo widać z jakiego miejsca jechałeś na mechanika, więc dojechać tam w 7 sekund jest niemożliwe.
[2021-07-11 19:32:03] [Output] : Blikai [140] [NIEOZ]: Wróć do pojazdu [2021-07-11 19:32:09] [Output] : Blikai [140]: I zapraszam za mnÄ…

2 godziny temu, arek43214321 napisał:

potem kazał mi wejść do mojego auta które było w naprawie

7 sekund później kazałem Ci wrócić do pojazdu, kiedy to stałeś przy mnie. Pojazd stał w środku lecz nie naprawiałeś go jeszcze.

 

2 godziny temu, arek43214321 napisał:

które było w naprawie i pozostało jeszcze około 1 minuty

[2021-07-11 19:32:10] [Output] : ✔ Otrzymałeś/aś 60.00 PLN od gracza arek43214321.
[2021-07-11 19:32:19] [Output] : ✔ Przekazałeś/aś 60.00 PLN graczowi arek43214321.
Dlaczego kłamiesz? Stałeś przy mnie, auto jeszcze się nie naprawiało, kazałem Ci wrócić do pojazdu, dałeś mi wtedy 60PLN które Ci zwróciłem

[2021-07-11 19:32:23] [Output] : Blikai [140]: wróć do pojazdu

Tutaj dostałeś kolejne wezwanie aby wrócić do pojazdu, ty postanowiłeś że naprawisz swój pojazd więc powaliłem Cię i zakułem.
[2021-07-11 19:32:28] [Output] : â’ľ Powalasz gracza arek43214321 na ziemiÄ™.
[2021-07-11 19:32:32] [Output] : ✔ Gracz arek43214321 został przez Ciebie złapany.

2 godziny temu, arek43214321 napisał:

w systemie nic nie pisało o odbytej karze w więzieni.

Nie znalazłem informacji o tym aby któryś z officerów wsadzał Cię do więzienia, ty też nie miałeś dowodów więc jedyne co mi zostało to wsadzić Cię do więzienia za wpis.


Dalsza część skargi to po prostu wykonanie moich obowiązków ponieważ nie miałeś dowodów na odsiedzenie wpisu więc pojechaliśmy do więzienia. Skargę o nieusunięcie wpisu możesz kierować do officera który wsadzał Cię do więzienia o ile pamiętasz kto to był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin