Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

witam i sie pytam ;)


kikiriki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wlasnie trafilem na wlasnie ten serwer i mam pytanie, mianowicie jak ten serwer wyglada, na jakim poziomie rozwoju sa prace, jak dlugo trzeba zarabiac zeby miec powiedzmy 100k, jak prezetuje sie gospodarka no i podstawowe, moim zdaniem, pytanie, jak wyglada komunikacja z administracja oraz czy serwer jeszcze sie utrzyma i jak wiadomo, czy warto zaczac tutaj grac. Prosze o wypowiedzenie sie administracji, jak i zwyklych graczy. Z gory dziekuje za wypowiedz i witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę to po swojemu opisać. Prace są cały czas rozwijane, RCONi pracują nad tym jak mogą. Aktualnie można w kilku z prac świetnie się bawić, zajmują czas i zdobywasz pieniążki. Jeśli już trochę pograsz, możesz kupić premium, najlepiej z plusem - daje ono większe zarobki i czat premium, który nieustannie tętni życiem i jest na nim świetna atmosfera. Polecam Ci także gorąco komunikator głosowy mumble, sam do niego z początku nie byłem przekonany, ale z biegiem czasu poznałem kilku przyjaciół z którymi gadam prawie że codziennie. Poznałem także Krystexa i Tediego, którzy, okazało się, mieszkają ledwo 10 kilometrów ode mnie. Co do tego, jak długo trzeba zarabiać - to różnie, zależy ile Ci w punktach sypie, ile czasu na to poświęcasz, czy handlujesz autami (czyli czy masz tzw. "żyłkę" do biznesu) - ja w 2 dni potrafiłem zarobić 80k, ale też nieraz w tydzień nie mogę do tego dojść, a gram dużo. Gospodarka, jak już wyżej Kubson napisał, jest nieustannie poprawiana, według mnie jest na bardzo wysokim poziomie, jedyna wada to chyba oszustwa przy wymianie pojazdami, które już prawie zostały zażegnane (teraz wymieniać można się tylko przy Administratorach). Warto zacząć grać na pewno, ja zacząłem w czerwcu i gram do tej pory nieustannie, nie znudziło mi się - jedynie teraz zrobiłem sobie kilka dni przerwy, żeby od tego odpocząć i ochłonąć. Jeżeli administracja będzie dążyła w kierunku w którym już dąży, to serwer na pewno się jeszcze długo utrzyma. Oczywiście jest kilka ale, lecz to już mniej ważne aspekty. Komunikacja z administracją jest dobra, aczkolwiek teraz trochę legły propozycje - mówią że zajmą się czymś na drugi dzień i o tym zapominają, ale myślę, że z czasem administracja to wyłapie. Pogadać możesz zawsze, jak już wyżej pisałem, na mumble, tam z administracją są świetne kontakty. Ogółem mówiąc, warto :D

 

Witamy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin