Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pause, chwalony przez Przemek4908.


skibidiprzemek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Przemek4908
Nick osoby chwalonej: Pause
Przebieg akcji: Pracownik frakcji Pause oprowadził mnie po bazie, oraz pokazał mi wszystkie frakcyjne auta.
Data i godzina akcji: 15.07.21 godzina ok. 21:30-22:00
Dowody: https://imgur.com/a/YfqkxUl Pause [221]: Tutaj jest plac szkoleniowy i tutaj się uczycie Pause [221]: No to tutaj mamy skp Pause [221]: Chodz ci pokaze SKP  i plac szkoleniowy Pause [221]: tutaj znajdują się pojazdy patrolowe Pause [221]: tym sie holuje pojazdy gabarytowe i śmigłowce Pause [221]: tutaj betoniary mamy do RP 4 osobowego Pause [221]: Tutaj pilotki do Oversize Pause [221]: tutaj jest Utility Van do RP Pause [101]: wszystko opisane jest na tabliczkach przy drzwiach Pause [101]: tu jest dziupla naszego szefa Pause [101]: i skin adepta Pause [101]: to skin do lawety czyli pracownika Pause [101]: Tak S1 tutaj jest Pause [101]: tu zaczynamy służbe w blipie i bierzemy suszarkę 

Ja chciałbym jeszcze dodać że bardzo ci dziękuje za to że oprowadziłeś mnie po bazie oraz pokazałeś i powiedziałeś do czego służą wszystkie pojazdy frakcyjne. Pozdrawiam ciebie oraz wszystkich innych pracowników frakcji, a jak będzie rekrutacja do waszych szeregów, to napewno spróbuje swoich sił i napiszę podanie :hah:.

Edytowane przez Przemek4908
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin