Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Broszko - oskarżony przez proto505


cosx0002.>w<
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Broszko
    Data i godzina zdarzenia: ok 11:00, 16.07
    Pełen opis sytuacji:

Jak widać na załączonym niżej filmiku, funkcjonariusz stał na połowie lewego pasa twierdząc że stał << Broszko [27]: na chodniku - paragraf 1 (niżej), a także dokonał postoju na zakręcie - paragraf 2.

VII. Zatrzymanie, postój

§1. Zatrzymać pojazd można tylko w miejscu, w którym nie spowoduje to utrudnienia ruchu lub zagrożenia w ruchu drogowym (...)
§3. Zakaz postoju obowiązuje na wzniesieniach, na zakrętach (...)


    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
https://cdn.discordapp.com/attachments/816049482239180801/865527354100154368/Untitled.mp4

 


Ja, proto505 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony Detective III Broszko z San Andreas Police Department. Na początku przyznam, że stałem tam, lecz nie było to dłużej niż 1 minute. Na twoim nagraniu widać, że od początku urywku nagrania mnie widziałeś. Czyżby wjazd był celowy? Tego nie wiem i nie będe dochodził. Za koszty naprawy mogę Ci oddać lecz jak widać na nagraniu pojazd był uszkodzony. I tutaj dam urywek z regulaminu skarg na osoby z SAPD.

 

Spoiler

W pewnych sytuacjach, dowody, które ukazują tylko urywek akcji, moment w którym ujawniona jest "wina" funkcjonariusza wykluczając wcześniejsze poczynania twórcy wątku nie są brane pod uwagę. Z tego powodu nalegam na nagrywanie gry. Załączając do skargi filmik z całym przebiegiem zdarzeń znacznie ułatwi jej rozstrzygnięcie.

Czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Broszko napisał:

Czyżby wjazd był celowy?

korzystałem z telefonu - tu też mój błąd - spoglądałem na radar, nikogo nie było, więc jechałem tak jak przejeżdżałem tam zawsze.

2 godziny temu, Broszko napisał:

Za koszty naprawy mogę Ci oddać

nie

2 godziny temu, Broszko napisał:

I tutaj dam urywek z regulaminu skarg na osoby z SAPD.

mogę dać filmik sekundę, dwie, dłuższy, ale raczej różnicy to nie zrobi.

2 godziny temu, Broszko napisał:

Na początku przyznam, że stałem tam, lecz nie było to dłużej niż 1 minute.

więc zatrzymałeś pojazd na połowie pasa, a wg KRD zatrzymanie, a postój to co innego, czyli

§1. Zatrzymać pojazd można tylko w miejscu, w którym nie spowoduje to utrudnienia ruchu lub zagrożenia w ruchu drogowym

czego właśnie dokonałeś

utrudnienie ruchu - blokowanie połowy pasa i zatrzymanie się na zakręcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, proto505 napisał:

korzystałem z telefonu - tu też mój błąd - spoglądałem na radar, nikogo nie było, więc jechałem tak jak przejeżdżałem tam zawsze.

Na powtórce, którą dałeś w dowodzie od samego początku było mnie widać, więc miałeś dużo czasu na reakcje i ominięcie mnie.

 

2 godziny temu, proto505 napisał:

nie

To w jakim celu piszesz skargę? mogliśmy dogadać się na serwerze, ja bym oddał koszty+rekompensate.

 

2 godziny temu, proto505 napisał:

więc zatrzymałeś pojazd na połowie pasa, a wg KRD zatrzymanie, a postój to co innego, czyli

§1. Zatrzymać pojazd można tylko w miejscu, w którym nie spowoduje to utrudnienia ruchu lub zagrożenia w ruchu drogowym

czego właśnie dokonałeś

utrudnienie ruchu - blokowanie połowy pasa i zatrzymanie się na zakręcie

Była godzina 11:11, było na serwerze gdzieś około 250 graczy, ruch był zerowy poza jedną osobą, tobą. Więc zatrzymanie się na kilka sekund nie jest niczym złym, rozumie jakby było 800graczy i jeździłby ktoś tam.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zgadzam się z oskarżycielem, całe auto stało na jezdni. To, że Cię nie ominął inna sprawa, mógł się zagapić, zamyślić, różne sytuację są na drodze.
Funkcjonariusz, ze względu na staż we frakcji zostaje zawieszony za swoją lekkomyślność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin