Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Usługi graficzne - Inquee (Niv)


Inquee*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Ostatnio mam więcej czasu, a chciałbym się trochę podszkolić w zakresie wykonywania grafik na internet bo ostatnio pracuje tylko nad grafikami użytkowymi :p
Także jeżeli macie jakieś prośby o grafiki, chętnie je wykonam proszę o zastosowywanie się do wzoru aby ułatwić mi pracę :p


Rodzaj pracy: 
Tematyka: 
Dodatkowe informacje: 

Wynagrodzeń nie potrzebuje, robię to z własnej woli, jeżeli ktoś będzie chciał coś sypnąć to sypnie :)

Celuje również w wykonywanie grafik dla biznesów, frakcji, czy organizacji ponieważ wykonywałem grafiki dla biznesu 4fight bardzo mi się spodobała współpraca z biznesami i chciałbym szukać więcej ofert tego typu. Chętnie również mogę wykonywać grafiki dla administracji jeżeli serwer potrzebuje grafika i widzi to ktoś z administracji to zapraszam do kontaktu :p

Oczywiście w spoilerze załączam tu kilka moich ostatnich prac, jak i również moje portfolio.

 

Spoiler

k0kP2j5.png

1uWNsRc.png

yGtcARJ.png

1aYHq2b.png

 

Zc4qv97.png

 

0hmYlqO.png

 

0r6TUIl.png

7HJ3tjf.jpg

 

 

Portfolio
https://www.behance.net/xniv

 

 

Kontakt:

na Forum,

email: wiktor@k-grafika.pl

discord: Niv#4838

 


 

Edytowane przez Inquee*
Kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AmzeK napisał:

Rodzaj pracy: Avatar na forum oraz tło.
Tematyka: Podesłałem w wiadomości priv.  
Dodatkowe informacje: Polecam serdecznie grafika. 


Proszę bardzo  :)

Spoiler

 


SRC6KJb.png

Hoy28Ph.png

 

 

https://imgur.com/a/lKt9Ijy - album na którym mozna pobrac pełną jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin