Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na dombao33 - oskarżony przez Skakacz.


Skakacz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: dombao33
    Data i godzina zdarzenia: 19.07.2021 około 01:35
    Pełen opis sytuacji: Jechałem rowerem po autostradzie, zatrzymałem sie by zgłosić plame dla SAFD, po chwili troche odjechałem i wcisnałem t by coś zobaczyć. Po chwili z impetem uderzył we mnie SAPD i powiedział ze mam nie stać na środku i że to moja wina, ja teraz mam biec z buta albo po kolejny rower albo do celu? śmieszne troche zachowanie, nawet żadnego przepraszam ani coś nie usłyszałem. Rozumiem jeszcze jakbym mu wjechał pod maskę i sie zatrzymał ale miał dużo czasu by wyminąć lub przychamować.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: (335) sapd wdupił sie w rower xd - YouTube

 

Ja, skakacz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

 

Edytowane przez Skakacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Police Officer I Dombao33 z San Andreas Police Department. Sytuacja wyglądała tak, jechałem autostradą na której nie ma ograniczenia prędkości, następnie gdy zbliżyłem się do bramek zauważyłem ciebie stojącego na środku drogi w dodatku nie w pojeździe, tylko na rowerze. Widziałeś kiedykolwiek żeby rowery poruszały się na autostradzie? Bo ja nie. Zatrzymałeś się na środku drogi w stronę bramek więc zablokowałeś tym samym ruch stwarzając zagrożenie, wiadomo że ludzie na autostradzie nie jeżdżą 80km/h tylko jak to jest z drogami szybkiego ruchu jadą z większą prędkością. Gdybym mógłbym ciebie ominąć zrobiłbym to jednak jak średnio miałem okazję do zrobienia tego więc starałem się wyhamować w miarę możliwości. 

Edytowane przez Dombao33
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, lecz nie wyobrażam sobie z buta iść do celu lub do najbliższego roweru gdyż było za daleko. Gdybyś mnie nie stuknął bym sobie rowerem dalej pojechał, nie usłyszałem ani przepraszam ani nie dostałem ani grosza na ubera czy taxowke. Tak się poprostu nie robi, nie była to moja wina gdyż napewno zdążylibyś się zatrzymać lub ominąć. A co do jeżdżenia rowerem po autostradzie. Nie jest to serwer RP więc nie rozumiem tego argumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, skakacz napisał:

Może i tak, lecz nie wyobrażam sobie z buta iść do celu lub do najbliższego roweru gdyż było za daleko. Gdybyś mnie nie stuknął bym sobie rowerem dalej pojechał, nie usłyszałem ani przepraszam ani nie dostałem ani grosza na ubera czy taxowke. Tak się poprostu nie robi, nie była to moja wina gdyż napewno zdążylibyś się zatrzymać lub ominąć. A co do jeżdżenia rowerem po autostradzie. Nie jest to serwer RP więc nie rozumiem tego argumentu.

Serwer ma swój kodeks ruchu drogowego do którego się nie zastosowałeś. 

"§6. Kierujący rowerem zobowiązany jest do korzystania z chodnika. W przypadku braku chodnika zobowiązany jest do korzystania z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza, może korzystać z jezdni, trzymając się prawej krawędzi"

"§1. Uczestnik ruchu drogowego zobowiązany jest do przestrzegania zasad wypisanych w KRD serwera 4Life."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dombao33 napisał:

Serwer ma swój kodeks ruchu drogowego do którego się nie zastosowałeś. 

No dobra, ale to nie upoważnia Ciebie do celowego staranowania mnie, mogłeś mnie zatrzymać dać mandat lub coś ale nie powodować wypadek, miałeś dość dużo czasu by przyhamować, ominąć lub zatrzymać się do zera. Ale poco? Lepiej jechać jak gdyby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 02:29, Dombao33 napisał:

Serwer ma swój kodeks ruchu drogowego do którego się nie zastosowałeś. 

"§6. Kierujący rowerem zobowiązany jest do korzystania z chodnika. W przypadku braku chodnika zobowiązany jest do korzystania z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza, może korzystać z jezdni, trzymając się prawej krawędzi"

"§1. Uczestnik ruchu drogowego zobowiązany jest do przestrzegania zasad wypisanych w KRD serwera 4Life."

Mimo wszystko powinieneś zachować ostrożność. Uważaj następnym razem i w razie takiej sytuacji po prostu przeproś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin