Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Stafford 2.2 5 na serwerze!!!


NoCo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stafford
ID: 8037
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 30k prawie.
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DC 00004), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby 20%, baki 90/75, 5 kluczy dodatkowych.
Cena: Oferty. Każdy chyba widział oferty pod poprzednim postem także chciałbym żeby mniej więcej oscylować w takich kwotach bo nie chce co chwile pisać "DALEJ". Dzięki że to czytasz.
Coś od siebie: Siema. Sprzedaję ten pojazd bo wiem że są osoby które chciały go nabyć dla siebie. Mam go już długo ale po prostu znudziło mi się już. Jednym się podoba, inni znowu go nie lubią za to jak wygląda. Lecz to już kwestia gustu. Kto wie ten wie co to za pojazd co ma itp. Dodam że 5 na serwerze tyle chyba wystarczy bo reszta napisana wyżej. Dzięki za przeczytanie moich super wypocin a teraz zapraszam niżej do pisania ofert.
SS’y: Niżej ja z tym superowym wozidłem aka Rolls Royce super klawy klasyk.

AWHFLX8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, okode napisał:

85306 z tego co nie widac w bazie to ma jeszcze szyby 20%

+1.2kk na teraz to jest jakies 4.4 lacznie na teraz

Infek spoczko tylko nie te lampy :/ muszę podziękować.

46 minut temu, Szymsiorek napisał:

3.8 ps

Dalej szymsior!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin