Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sentinel na Bursztynach, Elegy 2.0, Reefer 1.6 oraz parę innych.


Refelek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Model: Sentinel
ID: 39856
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~45k
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV 39856), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, dodatkowy kluczyk, szyby 20%, instalacja nitro. - W skrócie, FT bez LPG oraz zbędnego visu.
Cena: Oferty, zaś nie poniżej 1.4kk.
Coś od siebie: Jeden z trzech Sentineli na Bursztynach, z czego jedyny aktualnie aktywny na tych lampach. Pojazd najprawdopodobniej nie jest na sprzedaż, zaś gdy cena mnie bardzo mocno zainteresuje - sprzedam.

Model: Elegy
ID: 80698
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: ~7.8k
Dodatki: felgi (1079), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, dodatkowy kluczyk oraz szyby 20%.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Świetne Elegy na Lazurach. Pojazd został wystawiony poglądowo w celu sprawdzenia ofert - cena mnie bardzo mocno zaciekawi oraz zainteresuje, sprzedam.

Model: Oceanic
ID: 73246
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 66k
Dodatki: felgi (1075), moduł UP3
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd nie jest na sprzedaż, został wystawiony w celu sprawdzenia ofert.

Model: Reefer
ID: 86094
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~85km.
Dodatki: -
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Świetny kuter rybacki, jest ich jedynie 15 sztuk tego pojazdu na serwerze. Cena mnie zadowoli - sprzedam.

Model: Mesa
ID: 44786
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 97k
Dodatki: felgi (1025)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd został wygrany rok temu na otwarciu Stacji Kontroli Pojazdów, został on wystawiony w celu sprawdzenia ofert - nie jest na sprzedaż.

Model: Perennial
ID: 68829
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~92k
Dodatki: felgi (1083)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd został wystawiony w celu sprawdzenia ofert - nie jest na sprzedaż.

Model: Moonbeam
ID: 66209
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 91k
Dodatki: -
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd został wygrany na "Drift4life2", został wystawiony poglądowo, cena mi się spodoba - sprzedam.

Model: Glendale
ID: 82653
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: ~63k
Dodatki: -
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Pojazd jest bez jednej opony z tyłu, stoi na strefie DM obok Grove Street. Został wystawiony poglądowo, cena mi się spodoba - sprzedam.


SS’y: 

Spoiler

mta-screen_2021-07-20_17-01-01.pngmta-screen_2021-07-20_17-02-13.png

mta-screen_2021-07-20_16-35-01.pnggallery1.jpg

mta-screen_2021-07-20_17-21-56.pngmta-screen_2021-07-20_17-22-08.png

gallery10.jpg

gallery4.jpg

gallery12.jpg

gallery11.jpg

gallery7.jpg

 

Edytowane przez Refelek*
Reefer został sprzedany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
49 minut temu, luki895426825 napisał:

2.5kk za sentinela po sell ;dddd są dwa aktywne jak nie umisz sprawdzać to nie mów ze jeden

Tobie tego nie sprzedam za żadną cenę. Co do aktywnych Sentineli na tych lampach, to jest ich trzy, z czego mój jedyny aktywny. Pierwszy jest na zerowaniu, drugi jest mój, a trzeci jest nieaktywny od roku 2018. Więc nie wiem czemu próbujesz ludzi wprowadzić w błąd. W dodatku, proszę nie brać pod uwagę oferty powyżej, oraz prosiłbym o dalsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Refelek* napisał:

Tobie tego nie sprzedam za żadną cenę. Co do aktywnych Sentineli na tych lampach, to jest ich trzy, z czego mój jedyny aktywny. Pierwszy jest na zerowaniu, drugi jest mój, a trzeci jest nieaktywny od roku 2018. Więc nie wiem czemu próbujesz ludzi wprowadzić w błąd. W dodatku, proszę nie brać pod uwagę oferty powyżej, oraz prosiłbym o dalsze oferty.

co z tego ze był uzywany w 2018 roku? nadal mozna go kupić,kwestia dogadania więc nie wymyślaj że twój jest jedyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin