Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pan_Maruda, oskarżony przez Rea


ZdechlakRae
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Rea
Nick osoby oskarżonej: @Pan_Maruda
Powód napisania skargi: Dzień Dobry. Sytuacja miała miejsce przy moim miejscu parkingowym przy kontenerze (blisko kurierek LS). Od dłuższego czasu miałem problem z osobami, które myślały, że to miejsce publiczne i parkowały swoje pojazdy nie informując mnie o tym. Ostatnio wpadłem na pomysł , żeby postawić tam swój motor, bo byłem przekonany że tylko mogą być albo dwa motory albo jeden pojazd. Co prawda dalej parkowali swoje pojazdy, ale mniejsza z tym. Spytałem się jednego z pracowników SARA , czy można zaparkować motor i pojazd na tym samym miejscu parkingowym. Otrzymałem pozytywną odpowiedź, że można, tym bardziej że zarząd pozwolił. Około godziny 23 (dnia 24.07) zaparkowałem swój drugi pojazd (Bandito), poszedłem chwilkę popracować i z powodu zmęczenia lognąłem się. Po wejściu rano zauważyłem , że mój motor (BF-400) znajduje się na parkingu policyjnym, z dopiskiem "nieprawidłowo zaparkowany" przez @Pan_Maruda. To jak z tym jest ostatecznie -mówicie że można, a tu się okazuje że nie? Chciałbym to wyjaśnić ,ale jeszcze mam drugie pytanie. Dlaczego motor został odholowany a nie Bandito? Z tego co się orientuje to zabieracie pojazd, który stoi najwcześniej. Równie mógł ktoś inny zaparkować i byście zabrali motor, mimo że ta obca osoba nie jest właścicielem kontenera? Pozdrawiam.
Dowody: Zaparkowane pojazdy + ekran pp

 https://imgur.com/a/sT9DzI8

(Rozmowę z pracownikiem mogę wysłać na pw do osoby rozpatrującej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Już się wypowiadam:

- Nie wiem nic odnośnie specjalnych zasad parkowania pod kontenerami LS, jeżeli masz jakieś informacje na ten temat i wypowiedzi zarządu to zapraszam do podzielenia się :) Temat od razu wtedy stanie się jasny.

- Tak, zgadza się, ogólnie odholowywany jest pojazd stojący krócej, tutaj po prostu obydwa pojazdy należały do Ciebie, więc aby uniknąć sytuacji w której ktoś zastawiłby Ci miejsce parkingowe na Twojej posesji zabrałem pojazd mniejszy gabarytowo, gdyż po prostu nie było różnicy, bo tak czy inaczej zostałbyś ukarany mandatem Ty, albo Ty. 

W zasadzie tyle ode mnie. Sam wrzuciłeś ss'y jak stały Twoje pojazdy, więc nie wiem czy jest potrzeba, abym ja wrzucał też swój, nie mniej jeśli chcesz to uzupełnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

- w temacie " granice prywatnych posiadłości " nie ma wzmianki o tym, że miejsce do parkowania facto moje prywatne jest traktowane na równi z miejscami parkingowymi publicznymi. Tylko jest zaznaczona granica gdzie można postawić pojazd

- ss'a wiadomości jak pisałem - jak będzie trzeba wyślę osobie rozpatrującej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rea napisał:

w temacie " granice prywatnych posiadłości " nie ma wzmianki o tym, że miejsce do parkowania facto moje prywatne jest traktowane na równi z miejscami parkingowymi publicznymi. Tylko jest zaznaczona granica gdzie można postawić pojazd

Tak, masz rację, wyjaśniłem to z zarządem na pw. Daj PID to przeleję Ci kasiorę, bo faktycznie mój błąd ;)

 

PS. Szanuję za elegancką i kulturalną skargę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to prywatna posesja, więc kwalifikuje się do parkowania według granic posesji.

Według naszego tematu, pojazdy nie wykraczały poza granice posesji.

Spoiler

Nf2PH1q.png

@Pan_Maruda oddaj oskarżycielowi pieniądze za mandat (PID 203876) i wrzuć tutaj dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin